BNI Day we Wrocławiu

 | 

13 września 2022 roku w Haston Hotel City we Wrocławiu odbył się BNI Day – Rozbuduj swoją sieć kontaktów. W spotkaniu, które organizowali gospodarze Regionu BNI Wrocław wzięli udział przedstawiciele wszystkich wrocławskich aktywnych Grup BNI. Łącznie zgromadzono ponad 6o. przedsiębiorców rozwijających swoje firmy przez rekomendacje.

Wydarzenie zostało poświęcone pracy warsztatowej nad organizacją zaplanowanych Dni Branżowych a także budowie Power Teamów w 4 różnych branżach: IT, Marketing i reklama, Budownictwo oraz Wsparcie Biznesu. W zależności od reprezentowanej przez Członka branży, grupy były podzielone na zespoły w tych 4 branżach. W pierwszej części Członkowie pracowali na arkuszu zapotrzebowań – 10 poszukiwanych kontaktów. Następnie został przeprowadzony „Warsztat W3 – Rozbuduj swoją sieć kontaktów”, prowadzony przez Katarzynę Schmidt-Kwiecińską, która tak skomentowała całe wydarzenie:

„Na spotkaniu zgromadziło się ponad 60 przedsiębiorców z Wrocławia rozwijających biznes przez rekomendacje. Cieszy nas zaangażowanie w pracę warsztatową nad organizacją najbliższych Dni Branżowych oraz dostrzeżeniu wartości płynących z tworzenia Power Teamów między wrocławskimi grupami. Planujemy zorganizować kolejne wydarzenie, ponieważ mamy przekonanie że przynoszą one wiele sukcesów. Do zobaczenia na kolejnym Bni Day już 19 października 2022.”

Budowanie sieci kontaktów, to istotny element rozwijania swojej firmy, a także jedno z podstawowych narzędzi proponowanych Członkom BNI. Efektywny networking polega na zdobywaniu jakościowych kontaktów bez stawiania na ich ilość. Oczywiście posiadanie szerokiego wachlarza relacji biznesowych jest potrzebne, jednak warto zadbać o to, aby część z nich była głębsza i silniejsza. Natomiast wielu przedsiębiorców ulega pokusie zbierania jak największej liczby wizytówek na każdym spotkaniu biznesowym i nie skupiają się przy tym na zacieśnianiu relacji. Podczas eventu uczestnicy byli zachęcani do realizacji szkoleń na platformie szkoleniowej BNI University, na której są dostępne szkolenia dla Członków BNI.

Dowiedz się więcej o szkoleniach BNI Polska

 

Dodatkowo zorganizowano panel poświęcony aktywności jednego Członka wrocławskiej Grupy BNI Sokrates, który w poprzednim miesiącu był bohaterem rekordowej rekomendacji. Patryk Mazur mógł opowiedzieć więcej na temat swojej firmy i zaprezentować swoją historię biznesową.

Przeczytaj więcej

Fot: ATF Studio Anna Urbańska – Rafka