4 Grupa BNI w Bielsku-Białej

 | 

5 kwietnia do BNI Polska dołączyła kolejna grupa, tym razem z Bielska-Białej. BNI Trust jest już 4. Grupą BNI w regionie bielskim, zrzeszającą 30 właścicieli firm, którzy chcą budować trwałe relacje i rozwijać swoje biznesy dzięki realizowaniu strategii marketingu rekomendacji w swoich firmach.

Spotkanie zgromadziło 120 przedsiębiorców z regionu bielskiego.

Oficjalne spotkanie, otwierające grupę, zgromadziło 120 gości: lokalnych przedsiębiorców i biznesmenów, a także przedstawicieli władz samorządowych – Prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego, którzy pragną wspierać działania BNI w tym regionie.

Za rozwój BNI w regionie bielskim odpowiada Dyrektor Regionalny BNI Krzysztof Dudek.

W gronie Członków Grupy BNI Trust znajduje się 30 rzetelnych przedsiębiorców, którzy będą ze sobą współpracować przez następne lata. Kilkanaście kolejnych firm stara się o dołączenie do grupy. Otwarcie kolejnej Grupy BNI w Bielsko-Białej to duży krok dla regionalnej gospodarki.

Relacja z otwarcia Grupy BNI Trust.


Przedsiębiorcy z Bielska-Białej działają także w Grupie BNI Beskid, która powstała w 2016 roku.  Bez trudu można więc zauważyć, że właściciele firm chcą się wspierać w zdobywaniu zleceń i rozwijaniu firm. Otwierając kolejne Grupy BNI w regionie bielskim zapewniamy lokalnym firmom środowisko do współpracy, gdzie mogą pozyskać nowych klientów i rozwijać się.