Największa konferencja BNI w Polsce!

 | 

5 października odbyła się konferencja Growth Experts Academy zorganizowana przez BNI Polska. W hotelu DoubleTree by Hilton w Krakowie zgromadzili się najlepsi mówcy oraz ponad 750 uczestników konferencji. Hasłami przewodnimi wydarzenia były sprzedaż, rozwój i rekomendacje.

 

BNI_fot.Piotr_Szalanski_Brian_Tracy_krk_3

 

Do Krakowa po raz pierwszy specjalnie na nasze zaproszenie przyjechał ekspert w dziedzinie zarządzania oraz psychologii sukcesu, kanadyjski mówca, trener i pisarz Brian Tracy, który poprowadził prawie czterogodzinny wykład pt. „Sprzedaż przez rekomendacje kluczową umiejętnością XXI wieku”. Tracy nie tylko podzielił się swoją wyjątkową wiedzą, ale również zainspirował zasłuchanych uczestników.

 

BNI_fot.Piotr_Szalanski_Brian_Tracy_krk_2

 

Zgromadzona publiczność miała również możliwość wysłuchania prelekcji czterech specjalistów w dziedzinie sprzedaży i rozwoju firmy oraz doświadczonych praktyków biznesu. Andras Avidor, Dyrektor Narodowy BNI Węgry i Słowacja opowiadał o tym, jak ważna jest wizja rozwoju przedsiębiorstwa i jak taką wizję stworzyć.

 

fot.Piotr_Szalanski_Brian_Tracy_krk_040

 

Ryszard Chmura, przedsiębiorca i Dyrektor Narodowy BNI Polska, podzielił się z publicznością wiedzą na temat rozwoju biznesu dzięki rekomendacjom, natomiast Andrzej Borcz, ekspert w dziedzinie sprzedaży tłumaczył jakie są trzy warunki jej trwałego wzrostu.

 

BNI_fot.Piotr_Szalanski_Brian_Tracy_krk_4

fot.Piotr_Szalanski_Brian_Tracy_krk_071

 

Ostatni z prelegentów, twórca, założyciel i współwłaściciel Grupy Integer.pl, Rafał Brzoska opowiadał o wyjątkowym modelu biznesowym jaki zdecydował się zastosować w swojej firmie i o światowym sukcesie Paczkomatów InPost, który osiągnął dzięki swoim innowacyjnym decyzjom.

 

fot.Piotr_Szalanski_Brian_Tracy_krk_087

 

Podczas konferencji panowała niesamowita, biznesowa atmosfera, a kontakty nawiązane podczas sesji networkingowych na pewno zaowocują efektywną współpracą. Growth Experts Academy to setki zapisanych stron notatek i miliony nowych pomysłów na rozwój biznesu. Takie konferencje to sama przyjemność!

Więcej zdjęć z konferencji znajdziecie TUTAJ

 

BNI_fot.Piotr_Szalanski_Brian_Tracy_krk_1

 

OBEJRZYJ VIDEO Z KONFERENCJI

Share on FacebookGoogle+