Growth Experts Academy 2016. Co przyniesie tegoroczna konferencja?

 | 

28 października upłynie nam pod znakiem pogłębiania wiedzy na temat rekomendacji, sprzedaży i rozwoju biznesu. To wszystko za sprawą 5 niezwykłych praktyków biznesu i szkoleniowców, którzy podczas już trzeciej edycji konferencji Growth Experts Academy będą dzielić się swoim doświadczeniem i udzielać praktycznych porad na temat budowy biznesu w oparciu o rekomendacje. To wydarzenie dedykowane jest wszystkim członkom BNI, którzy chcą jeszcze aktywniej działać w biznesie. 

 

brian tracy gea

Tak było rok temu! Konferencja Growth Experts Academy 2015 z udziałem Briana Tracy’ego. 

 

Tegoroczna edycja odbędzie się w Warszawie, która na jeden dzień zamieni się w prawdziwą stolicę biznesu. Odwiedzą ją bowiem tacy prelegenci, jak: Sam Schwartz – Dyrektor Narodowy BNI Izrael, Ryszard Chmura i Mateusz Bacański – Dyrektorzy Narodowi BNI Polska, Paweł Jach – Trener Narodowy BNI czy Maciej Świerczyński – Dyrektor Regionalny BNI. 

Dzięki doświadczeniu prelegentów uczestnicy konferencji poznają szereg rozwiązań na rozwój biznesu w oparciu o rekomendacje, dowiedzą się, w jaki sposób budować wartość firmy dzięki rekomendacjom, poznają 5 najważniejszych kroków, których nie można pominąć w rozwoju firmy, a także dowiedzą się, jakie są warunki trwałego wzrostu sprzedaży

Growth Experts Academy to największa konferencja biznesowa organizowana przez BNI Polska. Co roku gromadzi kilkaset Członków BNI, którzy poszerzają swoją biznesową wiedzę od najlepszych mówców i biznesmenów, zarówno z Polski jak i ze świata. Ponadto zawierają nowe znajomości, wymieniają się kontaktami, które owocują zrealizowanymi biznesami. Dotychczas BNI Polska miało przyjemność gościć takie postaci ze świata biznesu, jak: Brian Tracy, Andras Avidor czy Rafał Brzoska. Jak przebiegały te wydarzenia? Zobacz relację wideo z ubiegłorocznej konferencji!

 

 

 

Niesamowita, biznesowa atmosfera, szereg nowych kontaktów, ciekawe realizacje biznesowe, setki zapisanych notatek, głowy pełne świeżych pomysłów – Growth Expert Academy zawsze inspiruje do działania i w tym roku nie będzie inaczej! Zapraszamy wszystkich członków BNI do wzięcia udziału w tym wyjątkowych wydarzeniu. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Growth Experts Academy, gdzie zamieszczone są wszystkie  niezbędne informacje. 

 

 

 

Share on FacebookGoogle+