Growth Experts Academy 13 października 2017r.

 |  konferencjabni

Growth Experts Academy to największe wydarzenie biznesowe dla członków BNI. Konferencja jest dedykowana właścicielom firm, osobom zarządzającym, managerom, dyrektorom handlowym i wszystkim, którzy aktywie działają w biznesie i sprzedaży.

Prelegentami konferencji są praktycy od lat związani z biznesem w Polsce i na świecie.
W tym roku konferencję poprowadzą:

Phil Berg

Asystent Dyrektora Narodowego BNI Wilka Brytania. Do BNI przystąpił w 1997 roku. Aktualnie zarządza zespołem ponad 50 Dyrektorów i Ambasadorów. Wspiera ponad 1700 członków należących do grup BNI na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii.

phil-berg
Michael-Mayer
Michael Mayer

Dyrektor Narodowy BNI Niemcy i Austria, przedsiębiorca. Karierę w BNI rozpoczął w 2003 roku, a w 2008 wraz ze swoim partnerem biznesowym, Haraldem Laisem, objęli stanowiska Dyrektorów Narodowych BNI w Niemczech i Austrii. Aktualnie jest odpowiedzialny za rozwijanie 46 regionów BNI. Zarządza organizacją liczącą ponad 10 500 członków.

Terry Hamill

Dyrektor Narodowy BNI Portugalia, przedsiębiorca. Otworzył pierwsze grupy BNI w Liverpoolu. Jego kariera w BNI rozwijała się w szybkim tempie. Tworzył grupy w nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w Portugalii i Brazylii. W 2002 roku otrzymał tytuł Europejskiego Dyrektora Narodowego Roku.

Terry-Hamill
Ryszard-Chmura
Ryszard Chmura

Dyrektor Narodowy BNI Polska, przedsiębiorca. Swoją firmę z branży marketingowej rozwinął w ciągu 5 lat od 1 do 150 pracowników. Jest najmłodszym Dyrektorem Narodowym BNI na świecie i odpowiada za rozwój największej organizacji rekomendacji biznesowych, która w Polsce liczy już ponad 1600 aktywnych przedsiębiorców.

Mateusz Bacański

Dyrektor Narodowy BNI Polska, przedsiębiorca. Od 2013 roku jest Wiceprezesem Zarządu BNI Polska. Doradza 1600 firmom w Polsce, które dzięki zleceniom z rekomendacji wygenerowały w 2016 roku 146 mln złotych.

Mateusz-bacanski

Co zyskujesz biorąc udział w Growth Experts Academy?

Już dzisiaj możesz kupić bilet w promocyjnej ofercie. Przedsprzedaż trwa do 31 marca 2017r. Kup bilet tutaj.

fot. www.piotrszalanski.pl

fot. www.piotrszalanski.pl

Share on FacebookGoogle+