BNI Polska działa już na Podbeskidziu

 | 

Kwiecień zwieńczyliśmy otwarciem pierwszej Grupy na Podbeskidziu i tym samym świętowaliśmy pojawienie się nowego, bielskiego regionu na naszej mapie. Oficjalne otwarcie, liczącej 52 osoby Grupy BNI Beskid, odbyło się 27 kwietnia i zgromadziło ponad 250 przedsiębiorców oraz ludzi biznesu, zainteresowanych działaniami opartymi na zasadzie Givers Gain – Dający Dostaje.

  

7

Członkowie Grupy BNI Beskid.

 

Członkowie Grupy BNI Beskid to doświadczeni przedsiębiorcy, często liderzy w swoich branżach, pragnący rozwijać swoje firmy przez rekomendacje i jednocześnie pomóc innym. „Kiedy przeprowadziłem się do Bielska stwierdziliśmy, że jest tutaj bardzo duży potencjał firm, które mogą działać w BNI. Jak się okazuje dzisiaj, 27 kwietnia, nie myliliśmy się. Mamy pierwszą Grupę w Polsce, która liczy już na samym starcie 52 Członków” – mówi Krzysztof Dudek, Dyrektor Asystujący Grupy. 

 

bni beskid fotoWystąpienie Krzysztofa Dudka, Dyrektora Asystującego Grupy oraz Artura Hofmana, Dyrektora Regionalnego podczas oficjalnego kick-offu. 

 

Dzięki powstałej Grupie, Organizacja zaczęła działania w nowym regionie – dokładamy wszelkich starań, by na Podbeskidziu pomagać lokalnym przedsiębiorcom w budowaniu i rozwoju ich firm. Naszym celem jest rozpowszechnianie idei rozwoju biznesu przez rekomendacje i networking wśród przedsiębiorców we wszystkich zakątkach Polski. 

 

„To spotkanie to był biznesowy strzał w dziesiątkę. Z tego co słyszę, chcą się otwierać kolejne Grupy – już jest zapowiedź otwarcia Grupy w Cieszynie, mamy w okolicy jeszcze Żywiec – BNI Polska będzie żyło na Podbeskidziu!” – zapowiada Dawid Grzesiowski, Członek BNI Beskid. Emocje towarzyszące otwieraniu Grupy, oddaje relacja wideo przygotowana specjalnie z tej okazji. 

 

 

  

Gratulujemy tak mocnego startu i życzymy powodzenia Grupie BNI Beskid! 

 

 

beskid beskid

Oficjalne otwarcie Grupy było okazją do zawarcia pierwszych biznesowych znajomości. 

 

 

beskid ludzie

Ponad 250 przedsiębiorców i ludzi biznesu świętowało otwarcie regionu bielskiego. 

 

 

 

Share on FacebookGoogle+