Zmieniaj z nami sposób, w jaki Polska robi biznes

Rozwijaj i zarządzaj jednym z regionów BNI Polska! Pomagaj lokalnym, małym przedsiębiorcom w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i rozwijaniu ich firm. Przekonaj się, jakie korzyści niesie zarządzanie regionem BNI.

Dowiedz się więcej

Zwiększ obroty w swojej firmie!

BNI to największa organizacja rekomendacji biznesowych na świecie, której Członkowie dostarczają tylko wysokiej jakości usługi oraz budują zaufane i wartościowe relacje biznesowe.

Dowiedz się więcej

Dołącz do ponad 1900 rzetelnych przedsiębiorców!

Skontaktuj się z przedstawicielami BNI Polska, by uzyskać więcej informacji na temat dołączenia do naszej organizacji.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z bogatej oferty szkoleń, warsztatów i konferencji!

BNI Polska pomaga swoim Członkom rozwijać kompetencje biznesowe m.in. z zakresu marketingu, sprzedaży i autoprezentacji. Szkolenia prowadzą wykwalifikowani trenerzy.

Dowiedz się więcej

Pozyskaj nowych partnerów w biznesie i zwiększ obroty swojej firmy!

Tylko w 2017 roku Członkowie BNI przekazali sobie ponad 78 tysięcy rekomendacji biznesowych, które skutkowały w zrealizowanych zleceniach na 277 milionów złotych!

Aktualności

BNI_miniatura_01

Przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 300 liderów grup BNI

Narzędzia pomagające w lepszym pełnieniu funkcji w grupie, skuteczne wyznaczanie celów grupy, podział obowiązków i odpowiedzialności w zarządach grup to tematyka, którą poruszaliśmy podczas marcowych szkoleń dla ponad 300 liderów grup BNI, które przeprowadzaliśmy w Warszawie, Chorzowie, Krakowie i w Bydgoszczy.

Więcej
BNI_news_01 (1)

Wzięliśmy udział w największej konferencji dla organizacji franczyzowych na świecie – IFA 2018

Ponad 4000 uczestników z całego świata wzięło razem z nami udział w IFA 2018, czyli największej i najpopularniejszej konferencji dla organizacji franczyzowych, która w tym roku, w dniach 10-13 lutego, odbywała się w USA. Wydarzenie to co roku gromadzi przedsiębiorców ze wszystkich kontynentów, którzy chcą uczyć się od wiodących ekspertów z branży i rozwijać swój biznes.

Więcej
kolaz_5_v2

Podsumowanie 2017: Co wydarzyło się w BNI Polska? [INFOGRAFIKA]

To już kolejny rok z rzędu, kiedy przygotowujemy podsumowanie, które pokazuje, co istotnego działo się w BNI Polska w mijającym roku. Przed publikacją spojrzeliśmy na podsumowania z poprzednich lat i widzimy, jak bardzo nasza organizacja się rozwinęła: 276 820 744 zł netto zleceń zrealizowanych z rekomendacji BNI, 78 837 przekazanych rekomendacji i 1913 aktywnych członków to rok 2017 w pigułce i dobry wstęp do 2018.

Więcej
Wszystkie aktualności

Korzyści BNI

 • Budowanie sieci kontaktów

  Zwiększona widoczność na rynku dzięki efektywnemu budowaniu sieci kontaktów.

 • Nowi partnerzy biznesowi

  Nowi partnerzy biznesowi, inwestorzy i podwykonawcy.

 • Spotkania z przedsiębiorcami

  Uczestnictwo w cotygodniowych spotkaniach z przedsiębiorcami z wielu branż.

 • Wzrost sprzedaży w Twojej firmie

  Nowe zlecenia i wzrost sprzedaży w Twojej firmie o średnio
  50 000 – 200 000 zł rocznie.

 • Wiedza i doświadczenie

  Wiedza i doświadczenie przedsiębiorców, z którymi współpracujesz.

 • Szeroki wachlarz szkoleń, warsztatów i konferencji

  Dostęp do szerokiego wachlarza szkoleń, warsztatów i konferencji.

Zobacz showreel

Grupa rekomendacji biznesowych - korzyści BNI

Istotą rekomendacji biznesowych jest udzielanie sobie wzajemnego wsparcia poprzez polecanie sprawdzonych dostawców usług czy partnerów biznesowych.

Coraz więcej przedsiębiorców zauważa siłę tego zjawiska. Na spotkaniach grupy biznesowej BNI budowane są sieci kontaktów biznesowych, które pomagają w późniejszych rekomendacjach i mają znaczący wpływ na rozwój biznesu. Według badań Synergian blisko 40% właścicieli firm z sektora MŚP uważa rekomendacje klientów za najlepszą drogę pozyskiwania kolejnych zleceń. Jak mówi dr Ivan Misner, założyciel BNI:

„Wszyscy chcemy robić interesy z ludźmi, których znamy i którym ufamy.”

Rekomendacje to nie tylko sposób pozyskiwania nowych klientów. To także metoda zwiększenia wiarygodności oraz widoczności firmy na rynku. Networking biznesowy oparty na relacjach zwiększa ponadto bezpieczeństwo transakcji – w BNI udzielający rekomendacji czuwa nad przebiegiem współpracy.

Grupa biznesowa BNI pomaga rozwijać biznes około 200 tys. przedsiębiorców na całym świecie. Cotygodniowe spotkania biznesowe, to okazja do poznania osób odnoszących sukcesy w różnych branżach, możliwość wymiany doświadczeń z ludźmi biznesu. Choć obecność w organizacji wymaga zaangażowania, przynosi wymierne korzyści.