Ponad 2500 przedsiębiorców z 70 krajów wzięło udział w Międzynarodowej Konferencji BNI w Warszawie [ZDJĘCIA]

 | 

W dniach 6-9 listopada br. w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja – BNI Global Convention, dotycząca rozwoju biznesu w oparciu o rekomendacje, dedykowana przedsiębiorcom należącym do BNI. W konferencji wzięło udział 2500 przedsiębiorców reprezentujących sektor MŚP z ponad 70 krajów.

 

„To bardzo duże wyróżnienie dla Polski i Warszawy, że możemy gościć u siebie BNI Global Convention. Nasza kandydatura pokonała kilka bardzo prężnych ośrodków biznesowych i miejskich, dzięki czemu możemy gościć na konferencji ponad 2500  właścicieli firm z całego świata.
Z badań przeprowadzonych przez BNI jasno wynika, że aż 98% przedsiębiorców uważa, że rekomendacje są ważne w rozwoju firmy, jednocześnie tylko 3% z nich ma na to strategię. Dlatego jestem dumny, że coraz więcej przedsiębiorców, w ramach BNI, współpracuje ze sobą i pomaga sobie w rozwijaniu firm.” – powiedział Ryszard Chmura, Prezes Zarządu BNI Polska.

Globalna konferencja to szereg wartościowych wykładów, praktycznych szkoleń i licznych sesji networkingowych, jak i spotkań przedsiębiorców. Udział w tegorocznej Międzynarodowej Konferencji BNI pozwolił przedsiębiorcom zdobyć wiedzę nie tylko na temat rozwoju biznesu przez rekomendacje, ale także rozwoju regionów i Grup BNI. Dwa dni konferencji wypełnione były spotkaniami, warsztatami
z liderami BNI i ekspertami od rozwijania biznesu: Ivanem Misnerem, Grahamem Weihmilerem, Rafałem Brzoską, Ryszardem Chmurą, Robertem Skrobem, Philem Bergiem czy Henrym McGovernem. Konferencję prowadził dziennikarz i prezenter telewizyjny Piotr Kraśko.

Ryszard Chmura Prezes Zarządu BNI Polska podczas swojego wykładu podzielił się merytoryczną wiedzą dotyczącą rozwijania firmy przez rekomendacje, dzięki współpracy ze specjalistami z pokrewnych branż.

„Polska może być dumna z przedsiębiorczości swoich obywateli i rozwoju średniego i małego biznesu. Wierzę, że organizacja BNI Global Convention w Polsce przyczyni się do dalszego wzrostu poszczególnych firm i know how polskich przedsiębiorców” – powiedział Graham Weihmiller, Prezes BNI, który odpowiada operacyjnie za ponad 70 krajów na świecie, wdrażając plan poprawy jakości i dalszego wzrostu liczby przedsiębiorców w BNI.

BNI Global Convention to największe wydarzenie biznesowe dla Członków BNI na świecie, gromadzące co roku kilka tysięcy uczestników z kilkudziesięciu krajów – właścicieli firm, liderów biznesu i ekspertów. Stanowi wyjątkową platformę dyskusji i wymiany wiedzy biznesowej. Tegoroczne wydarzenie, pod hasłem Dream Big, odbyło się po raz pierwszy w historii w Europie, a jego gospodarzem była Polska. W 2020 roku konferencja odbędzie się w Miami.