Growth Experts Academy 2018 – reportaż i galeria zdjęć [WSZYSTKIE ZDJĘCIA JUŻ DOSTĘPNE]

 | 

5 października  2018 r. w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się 4. edycja ogólnopolskiej konferencji Growth Experts Academy organizowanej przez BNI Polska.

Growth Experts Academy to jedyna w Polsce konferencja poświęcona marketingowi rekomendacji i efektywnemu networkingowi. W tym roku gościem specjalnym wydarzenia był Założyciel BNI na świecie Ivan Misner, który jest światowym ekspertem rozwoju biznesu przez rekomendacje.

Obok niego na scenie wystąpili również: Beth Misner Współzałożycielki Fundacji BNI, Charliego Lawsona Dyrektora Narodowego BNI Wielka Brytania i Irlandia oraz Kevina Barbera Dyrektora Zarządzającego Regionu BNI Niemcy Południowo-Zachodnie – praktycy biznesu, którzy rozwijają organizację w USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz Niemczech. Podzielili się oni swoim międzynarodowym doświadczeniem i dobrymi praktykami dotyczącymi członkostwa w BNI,  a także rozwijania firmy przez rekomendacje.

 

fot. www.piotrszalanski.pl

Dyrektorzy Narodowi BNI Polska Ryszard Chmura i Mateusz Bacański na scenie.

Konferencję otworzyli Dyrektorzy Narodowi BNI Polska Ryszard Chmura oraz Mateusz Bacański, którzy w swoim wystąpieniu podsumowali minione 12 miesięcy w organizacji oraz zaprezentowali wizję i plany związane z rozwojem BNI w Polsce.

Ryszard Chmura zaprezentował wyniki BNI Polska, zgodnie z którymi członkowie, w ciągu ostatnich 12 miesięcy,  przekazali sobie 85 149 rekomendacji wartych 0,4 mld złotych.

 

fot. www.piotrszalanski.pl

Dyrektorzy Narodowi BNI Polska Ryszard Chmura i Mateusz Bacański na scenie.

Pierwszym z prelegentów, który wystąpił na scenie Growth Experts Academy był Charlie Lawson Dyrektor Narodowy BNI Wielka Brytania i Irlandia. Charlie Lawson jest ekspertem w rozwoju biznesu poprzez efektywny​ networking i ​rekomendacje. Swoją wiedzą na temat tych dziedzin dzieli się nie tylko podczas konferencji i wystąpień publicznych, wydał książkę „Nienaturalny Networker”, w której udziela rad osobom pragnącym maksymalnie wykorzystać networking do rozwoju biznesu i siebie.

Charlie Lawson podzielił się z uczestnikami  swoją wiedzą  na temat storytellingu w networkingu. W swojej prezentacji udowadniał, że opowiadanie historii podczas networkingu ma wpływ na rozwój biznesu.

fot. www.piotrszalanski.pl

Prelekcja Charliego Lawsona Dyrektora Narodowego BNI Wielka Brytania i Irlandia.

Swoim doświadczeniem w BNI i pomysłami na rozwój firm w naszej organizacji podzielił się również Kevin Barber, Dyrektor Zarządzający Regionu BNI Niemcy Południowo-Zachodnie. Na scenie Growth Experts Academy wystąpił z prelekcją “Jak rozwijać swój biznes z wykorzystaniem BNI na rynku lokalnym i miedzynarodowym”. 

Kevin Barber uczestniczył w spotkaniach BNI w 29 krajach, aby stworzyć silną międzynarodową sieć dla swoich członków BNI. Występował regularnie na międzynarodowych konferencjach, jest także międzynarodowym mówcą, podejmującym temat „Zmieniać sposób, w jaki świat robi biznes”. Jest również członkiem Rady Doradczej ds. Etyki, Przewodniczącym Fundacji BNI na świecie oraz założycielem Fundacji BNI w D-A-CH.

fot. www.piotrszalanski.pl

Kevin Barber Dyrektor Zarządzający Regionem BNI Niemcy Południowo-Zachodnie.

 

Zgromadzona publiczność miała także okazję wysłuchać prelekcji Beth Misner, Współzałożycielki Fundacji BNI. Podczas swojej prelekcji zaprezentowała działalność Fundacji BNI na świecie oraz przedstawiła możliwość prowadzenia Fundacji w Polsce.

Głównym celem Fundacji BNI jest wsparcie programów edukacyjnych dla dzieci na całym świecie oraz zmiana życia młodzieży i pomoc w odnalezieniu drogi zawodowej. Dwa główne programy Fundacji BNI to Business Voices ™ Initiative oraz program Granty Givers Gain®. Od momentu powstania w 1998 roku, Fundacja BNI zgromadziła ponad 3 miliony dolarów na cele charytatywne.

Na scenie Growth Experts Academy wystąpił Założyciel BNI na świecie Ivan Misner z prelekcją “Sukces w networkingu”, podczas której dzielił się najlepszymi praktykami dotyczacymi networkingu. Ivan Misner jest autorem ponad 20 książek o tej tematyce, które nieustannie znajdują się na liście bestsellerów New York Times. Stacja CNN nazywa go ojcem nowoczesnego networkingu, a magazyn Forbes umieścił go na liście najważniejszych ekspertów networkingu i rekomendacji biznesowych.

 

fot. www.piotrszalanski.pl

Założyciel BNI na świecie Ivan Misner.

Konferencja Growth Experts Academy to największe wydarzenie biznesowe organizowane dla Członków BNI w Polsce. Udział w konferencji to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale także poznania przedsiębiorców z całego kraju, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i znajomości.

Prelegenci podczas konferencji Growth Experts Academy dzielą się z przedsiębiorcami działającymi w BNI nie tylko przydatną wiedzą, ale także inspirującymi historiami, które motywują do działania i wyznaczania sobie coraz to nowych celów w biznesie. Dotychczas BNI Polska miało przyjemność gościć takie postaci ze świata biznesu, jak: Brian Tracy, Andras Avidor, Sam Schwartz, Yash Vasant, Michael Mayer, Phil Berg czy Terry Hamill.

« z 24 »