Wzięliśmy udział w największej konferencji dla organizacji franczyzowych na świecie – IFA 2018

 | 

W dniach 10-13 lutego 2018 Dyrektor Narodowy BNI Polska Ryszard Chmura wraz z Dyrektorem ds. Franczyz Przemysławem Młodzianowskim wzięli udział w konferencji IFA 2018, organizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Franczyzowe.

 

IFA 2018 – „Together, We Are Franchising”

Ponad 4000 uczestników z całego świata wzięło razem z nami udział w IFA 2018, czyli największej i najpopularniejszej konferencji dla organizacji franczyzowych, która w tym roku, w dniach 10-13 lutego, odbywała się w USA.

Wydarzenie to co roku gromadzi przedsiębiorców ze wszystkich kontynentów, którzy chcą uczyć się od wiodących ekspertów z branży i rozwijać swój biznes. Ze względu na to, że BNI rozwija się w modelu franczyzowym (dowiedz się więcej), w konferencji wzięli udział Dyrektorzy BNI z kilkudziesięciu krajów. Tym samym nasza organizacja była jedną z najliczniej reprezentowanych firm, obok przedstawicieli marek znanych na całym świecie, jak: Subway czy McDonald’s.

KONFERENCJA IFA 2018Ważnym dla nas momentem było odebranie przez Dyrektora Narodowego BNI Polska Ryszarda Chmurę certyfikatu CFE (Certifed Franchise Executive). Certyfikat ten otrzymują osoby kończące zaawansowany kurs na temat zarządzania siecią franczyzową, prowadzony przez organizację IFA (International Franchise Association) w USA. Ryszard Chmura jest pierwszą osobą w Polsce, która uzyskała ten certyfikat. 

 

cfe graduation photo 2018

 

Zgodnie z hasłem przewodnim konferencji „Together, We Are Franchising” organizatorzy wydarzenia pokazali  nie tylko, jak ważny jest to model biznesowy dla globalnej gospodarki, ale także udowodnili, że jest to sprawdzona metoda osiągnięcia sukcesu w biznesie dla wielu przedsiębiorców.

Udział w IFA 2018 był szansą na podzielenie się swoimi historiami, doświadczeniami i dobrymi praktykami, a także nawiązaniem kontaktu z innymi przedsiębiorcami, którzy rozwijają firmy w modelu franczyzowym. Cieszymy się na myśl o kolejnych konferencjach i szkoleniach, w których w tym roku weźmiemy udział, by następnie zdobytą wiedzę przekazywać członkom BNI. Wszystko po to, by zmieniać sposób, w jaki w naszym kraju robi się biznes i rozwijać umiejętności biznesowe polskich przedsiębiorców.

 

Share on FacebookGoogle+