To będzie największa konferencja BNI w Polsce!

 |  biznes przez rekomendacje BNI Polska Brian Tracy InPost jak zwiększyć sprzedaż Konferencja Kraków konferencjabni kraków marketing sprzedażowy marketing sprzedaży Rafał Brzoska rozwój firmy Ryszard Chmura szkolenia szkolenie Brian Tracy

 

 

fot. www.piotrszalanski.pl

Brian Tracy – jeden z najlepszych mówców na świecie, 1000 przedsiębiorców z całej Polski, 5 praktyków biznesu, 8 godzin praktycznych porad jak rozwinąć firmę – to Was czeka na konferencji organizowanej przez BNI w Krakowie już 5 października. 

 

GROWTH EXPERTS ACADEMY to największa jak do tej pory konferencja BNI!

 

Planujemy zgromadzić 1000 przedsiębiorców z całej Polski. Konferencja jest dedykowana dla właścicieli firm, osób w zarządach, managerów, dyrektorów handlowych i wszystkich tych, którzy aktywnie działają w biznesie.

 

Co zyskasz:
→  Wiedzę, którą wykorzystują najlepsi sprzedawcy na świecie.
→  Zapomnisz o „zimnych telefonach”.
→  Uzupełnisz swoją dotychczasową wiedzę na temat sprzedaży.
→  Poznasz zupełnie nowe możliwości oferowania Twoich produktów i usług.
→  Otrzymasz praktyczne rozwiązania, które będziesz mógł od razu zastosować w swojej firmie.

 

Będąc jednym z uczestników konferencji, pogłębisz swoją wiedzę i zdobędziesz nowe kontakty biznesowe. Konferencja jest otwarta dla wszystkich aktywnych przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać.

 

Brian Tracy, jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie, odwiedzi Kraków po raz pierwszy. Trener szkoli rocznie ponad 250 tysięcy osób. W prowadzonych przez niego seminariach wzięło dotąd udział ponad cztery miliony osób w 53 krajach, w tym zarządy i kadra menedżerska takich firm, jak IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Coca Cola. Jest autorem 70 książek w tym bestsellerów „Maksimum osiągnięć”, „Psychologia sprzedaży”, „Sposób na sukces”, „Sztuka zatrudniania najlepszych”.

 

Pozostali prelegenci, którzy nas zainspirują:

Rafał Brzoska – Twórca, założyciel i właściciel Paczkomatów InPost – największej na świecie sieci terminali do samodzielnego nadawania i wysyłania przesyłek oraz największej prywatnej poczty – InPost. Wielokrotnie obecny w rankingu 100 najbogatszych Polaków wg Forbes.

András Avidor – Dyrektor Narodowy BNI Węgry i BNI Słowacja. Doradza około 1000 przedsiębiorcom. Szkoli menedżerów i dyrektorów oraz dyrektorów sprzedaży w takich firmach jak: RTL, TV2, HVG.

Ryszard Chmura – Przedsiębiorca, Dyrektor Narodowy BNI Polska, największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych, Prezes PromoHolding – grupy spółek z branży reklamowej. Zatrudnia ponad 100 osób i obsługuje największe marki w Polsce takie jak LOT, Mercedes, InPost, Bioderma.

Andrzej Borcz – Doświadczony menedżer, coach, trener oraz konsultant biznesowy. Prezes Zarządu Enterprise Advisors Polska. Buduje struktury do 500 osób.

 

Start konferencji planowany jest na godzinę 8:30, rejestracja rusza o godzinie 7:30, warto przyjść wcześniej by wziąć udział w networkingu i poznać innych uczestników konferencji.

 

Zapraszamy na oficjalną stronę konferencji

WWW.KONFERENCJABNI.PL

 

Bilety są dostępne TUTAJ

Share on FacebookGoogle+