Tiago Henriques da Cunha prowadził szkolenia dla Dyrektorów BNI

 | 

6 i 7 lipca w Warszawie odbyło się dwudniowe szkolenie dedykowane Dyrektorom Asystującym i Regionalnym, działającym w BNI. Zaawansowane szkolenie prowadził jeden z najlepszych trenerów BNI na świecie i Dyrektor Narodowy BNI w Hiszpanii – Tiago Henriques da Cunha. 

 

tiago szkolenie

Szkolenia prowadzone przez Tiago Henriques da Cunha odbyły się w Biurze Narodowym BNI Polska w Warszawie. 

 

Podczas szkolenia Dyrektor Narodowy BNI w Hiszpanii przekazał dyrektorom praktyczną wiedzę dotyczącą rozwijania firm przez rekomendacje. Podzielił się również doświadczeniem budowania silnych regionów BNI i zarządzania aktywnymi grupami. To były dwa intensywne, produktywne i motywujące do działania dni, które obfitowały w nowe pomysły, plany i koncepcje. Dzięki nim Dyrektorzy wyszli ze szkolenia z głowami pełnymi ambitnych planów i celów do zrealizowania dotyczących rozwoju swoich regionów i grup. 

Tiago Henriques da Cunha to jeden z najlepszych trenerów BNI na świecie oraz Dyrektor Narodowy BNI w Hiszpanii, który może pochwalić się dużymi osiągnięciami  – w ciągu 30 miesięcy otworzył 30 aktywnie działających grup. Co więcej, w ciągu 4 lat w do jego grup dołączyło prawie 6 000 przedsiębiorców.   

 

szkolenie_tiago

Dyrektorzy Asystujący i Regionalni biorący udział w szkoleniach.

 

Zdobyta podczas szkolenia wiedza pomoże nie tylko budować mocne grupy i regiony, ale także rozwijać firmy przedsiębiorców działających w BNI. Przekazane informacje na pewno zostaną dobrze wykorzystane – już nie możemy doczekać się nadchodzących zmian!  

Share on FacebookGoogle+