Ryszard Chmura prowadzi webinaria!

 | 

BNI_fb (1)

Dyrektor Narodowy BNI Polska dzieli się swoją wiedzą i cennymi wskazówkami podczas cyklu webinariów.

Podczas najbliższego szkolenia online, już 15 września, członkowie i sympatycy BNI będą mieli okazję dowiedzieć się jak osiągnąć więcej w krótszym czasie. Ryszard Chmura opowie jak wyznaczać mierzalne, konkretne cele; jak zaplanować realizację tych celów oraz jak jeszcze szybciej te cele realizować.

Webinaria to najnowszy trend w dzieleniu się wiedzą. Te internetowe seminaria to doskonały sposób, aby uczyć się od najlepszych pomimo odległości, a obustronny kontakt między prowadzącym i uczestnikami daje jeszcze lepsze efekty. Ryszard Chmura zaplanował cykl webinariów dotyczących wyznaczania celów, rekomendacji biznesowych, zwiększania sprzedaży i rozwijania własnej firmy.

Pierwsze webinarium odbyło się 18 sierpnia i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem! Podczas prezentacji „Rekomendacje biznesowe, czyli o tym jak zwiększyć sprzedaż o 50% w ciągu 12 miesięcy” Dyrektor Narodowy BNI wytłumaczył jakie korzyści płyną z udzielania rekomendacji biznesowych oraz udzielił cennych wskazówek jak najlepiej rekomendować, aby wszyscy zaangażowani w ten proces osiągnęli sukces.

Nie przegapcie nowego, bezpłatnego webinarium „Jak osiągnąć więcej w krótszym czasie, czyli o wyznaczaniu celów” 15 września o 20.00.

Zapisz się TUTAJ

www.webinar.bnipolska.pl

Do zobaczenia online!

PS Jeżeli chcecie posłuchać historii Ryszarda Chmury, Prezesa PromoHolding i najmłodszego Dyrektora Narodowego BNI zapraszamy do obejrzenia wywiadu, który poprowadził Jarosław Juśkiewicz, Dyrektor Asystujący BNI.

 

Share on FacebookGoogle+