Rozwijamy franczyzę BNI w Polsce

 | 

BNI to organizacja oparta na modelu franczyzowym, która prowadzona jest przez blisko 1000 franczyzobiorców w 73 krajach i rozwija się coraz szybciej. W związku z prężnym rozwojem BNI w Polsce, stwarzamy możliwość nawiązania współpracy biznesowej z przedsiębiorcami na zasadzie franczyzy. Wszelkie informacje na ten temat zawarliśmy na nowej stronie internetowej www.franczyzabni.plNowa strona internetowa została przygotowana w taki sposób, aby ułatwić  dostęp do informacji o możliwości zarządzania regionem BNI  oraz poznania korzyści, jakie niesie ze sobą dołączenie do naszego zespołu.

 

gggggg

 

Franczyzobiorca, czyli Dyrektor Zarządzający Regionem, odpowiedzialny jest za rozwój BNI w wybranym przez siebie regionie Polski. Dzięki temu staje się liderem dla kilkuset przedsiębiorców, staje się widoczny nie tylko na rynku regionalnym, ale również ogólnopolskim. Dyrektorzy Zarządzający BNI pomagają lokalnym, małym przedsiębiorcom w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i rozwijaniu ich firm.

„Swoją działalność w BNI rozpocząłem od pełnienia funkcji Dyrektora, by sprawdzić czy zasady tego biznesu będą mi odpowiadały. Po roku podjąłem decyzję, że chcę samodzielnie rozwijać nowy prężny region kujawsko-pomorski jako franczyzobiorca. BNI to nie jedyny biznes jaki prowadzę, ale to właśnie on pomaga mi w rozwoju innych firm, których jestem właścicielem. Nigdzie nie otrzymałem takiej wiedzy, takiego wsparcia merytorycznego jak tutaj.” – mówi Maciej Świerczyński, Dyrektor Zarządzający w Regionie Kujawsko-Pomorskim.

brian-tracy-gea

Co wpływa na decyzję o zostaniu franczyzobiorcą BNI? Jakich franczyzobiorców szukamy? Jakie cechy posiada Dyrektor Zarządzający Regionem BNI? Wszystkich informacji udzielamy na: www.franczyzabni.pl

Share on FacebookGoogle+