Międzynarodowa Konferencja BNI – Polska doceniona!

 | 

2015 International Directors’ Conference odbyła się w dniach 5-7 listopada w Los Angeles, w USA. Konferencja zgromadziła ponad 1000 Dyrektorów z 68 krajów.

Wydarzenie było uroczystym podsumowaniem 30-letniej działalności BNI na świecie i sposobnością do wyznaczenia kolejnych celów. Podczas konferencji Ivan Misner, założyciel BNI, przedstawił plany na rozwój organizacji na kolejne lata. Podczas swojego wystąpienia zobrazował wizję rozwoju BNI na świecie na 2016 r, jej głównym punktem jest pomoc w rozwijaniu i skalowaniu biznesów przedsiębiorców zrzeszonych w organizacji. Celem organizacji na najbliższe 5 lat jest zgromadzenie 500 000 Członków w BNI, obecnie jest ich prawie 200 000. Dyrektorzy z całego świata wymieniali doświadczenia podczas sesji networkingowych, nie zabrakło również wielu inspirujących wystąpień. Gościem specjalnym konferencji był Mike Rayburn, trener motywacyjny i performer, który pomaga przedsiębiorcom oraz menadżerom znaleźć biznesową inspirację i drogę do innowacji.

 

22897465522_6d29af31c2_k

 

BNI Polska reprezentowali Dyrektorzy Narodowi Ryszard Chmura i Mateusz Bacański. Na konferencji byli również obecni Dyrektorzy Grzegorz Turniak i Maciej Świerczyński oraz Paweł Jach. Nasza reprezentacja miała okazję do wymiany wiedzy, dobrych praktyk i kontaktów na międzynarodowym poziomie, a to jeden z czynników który sprawia, że BNI rozwija się tak dobrze na całym świecie.

 

22299209174_3e55e979e6_k

 

Konferencja dała nam również wiele powodów do dumy. Podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród Dyrektorzy Narodowi odebrali z rąk Ivana Misnera aż 10 wyróżnień. Podkreślić należy, że BNI Polska została doceniona jako jeden z najszybciej rozwijających się regionów. W kategorii “Państwa z 10-50 Grupami” Polska została wyróżniona za najwyższą uśrednioną liczbę Członków w Grupie. Pozostałe 9 nagród dotyczyło osiągnięć grup w Polsce: wyróżnione zostały wszystkie grupy BNI powyżej 50 Członków (Status Grupy Platynowej) oraz nowopowstałe grupy powyżej 35 Członków w chwili otwarcia (Hall of Fame).

 

IMG_0722

 

Konferencja była wyjątkowym wydarzeniem, które nie tylko pozwoliło przeanalizować dotychczasowe działania, ale również skorzystać z doświadczeń networkingowych w innych krajach i zainspirować się rozwiązaniami stosowanymi przez Dyrektorów BNI z całego świata. Jesteśmy dumni z otrzymanych wyróżnień i mamy apetyt na kolejne za rok!

 

22922056461_7e783c6f4b_k

 

 

 

 

Share on FacebookGoogle+