Ivan Misner – Założyciel BNI, wystąpi na scenie Growth Experts Academy 2018

 | 

Growth Experts Academy to największa konferencja biznesowa organizowana przez BNI Polska. Co roku gromadzi kilkaset Członków BNI, którzy poszerzają swoją biznesową wiedzę od najlepszych mówców zarówno z Polski, jak i ze świata. Tegoroczne wydarzenie dedykowane członkom BNI odbędzie się 5 października w Hotelu Marriott w Warszawie. Gościem specjalnym konferencji będzie Ivan Misner Założyciel BNI i światowy ekspert rozwoju biznesu przez rekomendacje.

 

brian-tracy-gea

Konferencja Growth Experts Academy 2015 z gościnnym udziałem Briana Tracy’ego. Zobacz poprzednie edycje tutaj.

 

Prelegenci konferencji

Prelegentami Growth Experts Academy są najlepsi trenerzy BNI, którzy swoją wiedzą dzielą się na międzynarodowych konferencjach i pomagają rozwijać firmy członków BNI zgodnie z naszym mottem „Changing the way the world does business.” W tym roku w konferencji wezmą udział:

                                                                   

                                                                           

                                                                              Ivan Misner, Założyciel i Dyrektor Generalny BNI 

BNI_konferencja_1024x1009px_2

Ivan Misner jest autorem 20 książek, które nieustannie znajdują się na liście bestsellerów New York Times. Stacja CNN nazywa go ojcem nowoczesnego networkingu, a magazyn Forbes umieścił go na liście najważniejszych ekspertów networkingu i rekomendacji biznesowych. Dr Misner zasiada w Radzie Kuratorskiej Uniwersytetu La Verne. Jest również współzałożycielem Fundacji Charytatywnej BNI, a Czerwony Krzyż nadał mu tytuł Filantropa Roku.

 

 

 

 

BNI_konferencja_1024x1009px_3

 

 

 

Charlie Lawson, Dyrektor Narodowy BNI Wielka Brytania i Irladnia

Charlie Lawson jest ekspertem w rozwoju biznesu przez efektywny networking i rekomendacje. Jest autorem książki „Nienatoralny Networker”,  w której udziela rad osobom pragnącym maksymalnie wykorzystać networking do rozwoju biznesu i siebie.

 

 

 

 

 

BNI_konferencja_1024x1009px_1

 

Kevin Barber, Dyrektor Zarządzający BNI Niemcy 

Kevin Barber zarządza regionem Niemcy Południowo-Zachodnie z ponad 1250 grupami i zespołem 4 Dyrektorów Obszaru oraz 40 Dyrektorów Asystujących. Kevin jest również członkiem Rady Doradczej ds. Etyki, Przewodniczącym Fundacji BNI na świecie i założycielem Fundacji  BNI w D-A-CH.

 

 

 

 

 

 

BNI_konferencja_1024x1009px_5

Beth Misner, Współzałożycielka Fundacji BNI 

Beth Misner jest współzałożycielką Fundacji BNI . Głównym celem Fundacji BNI jest wsparcie programów edukacyjnych dla dzieci na całym świecie oraz zmiana życia młodzieży i pomoc w odnalezieniu drogi zawodowej. Od momentu powstania w 1998 roku, Fundacja BNI zgromadziła ponad 3 miliony dolarów na cele charytatywne.

 

 

 

 

 

 

BNI_konferencja_1024x1009px_4

Ryszard Chmura, Dyrektor Narodowy BNI Polska 

Ryszard ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ze specjalizacją: przedsiębiorczość i innowacje. Swoją przygodę z biznesem rozpoczął od założenia własnej agencji eventowej jeszcze podczas studiów. Obecnie prowadzi firmę z branży marketingowej, PromoHolding, którą rozwinął od 1 do ponad 150 pracowników w ciągu 5 lat. Swoim doświadczeniem dzieli się podczas przemówień i konferencji.

 

 

 

 

 

 

Growth Experts Academy to nowe możliwości 

Udział w konferencji daje możliwość zdobycia wiedzy, którą wykorzystują w swoich firmach członkowie BNI na całym świecie oraz  poznania praktycznych rozwiązań, które od razu można zastosować w firmie. Ponadto uczestnicy odbywają spotkania 1 na 1 z członkami BNI z całej Polski i wymieniać się kontaktami, które owocują zrealizowanymi biznesami.  Dotychczas BNI Polska miało przyjemność gościć takie postaci ze świata biznesu, jak: Brian Tracy, Andras Avidor, Sam Schwartz, Yash Vasant, Michael Mayer, Phil Berg czy Terry Hamill.

Dowiedz się więcej o wydarzeniu tutaj. 

Share on FacebookGoogle+