Grupa BNI Synergia z Grudziądza oficjalnie otwarta

 | 

29 przedsiębiorców dołączyło do grupy BNI Synergia z Grudziądza, której oficjalne otwarcie odbyło się 27 września 2016 roku w Hotelu Marusza. Uroczystość zgromadziła ponad 150 lokalnych przedsiębiorców, ludzi biznesu i sympatyków BNI, zainteresowanych rozwojem firm przez rekomendacje. 

 

grudziadz-synergia-otwarcie

Członkowie grupy BNI Synergia z Dyrektorem Regionalnym BNI, Maciejem Świerczyńskim. W skład Zarządu wchodzą: Tomasz Skowron, Prezes, Roberts Steinert, Wiceprezes oraz Anna Wolska, Sekretarz.

 

Do grupy BNI Synergia należą firmy m.in. z branży remontowo-budowlanej, finansowej czy motoryzacyjnej. Są także dość nietypowe, jak: personal shopper, a nawet firma oferująca zabiegi z dziedziny rehabilitacji i relaksacji – floating. Członkowie grupy spotykają się w każdy wtorek o 6:45 w Hotelu Marusza w Grudziądzu. – Pierwszy raz odwiedziłem grupę BNI w Bydgoszczy prawie 6 lat temu. Idea BNI przypadła mi do gustu, ale niestety moja branża była zajęta i nie mogłem przystąpić do tej grupy. Przeszło mi wtedy przez myśl, że dobrze byłoby taką grupę otworzyć w Grudziądzu. Obecność na oficjalnym otwarciu grupy BNI we Włocławku uświadomiła mi potrzebę utworzenia grupy w Grudziądzu. W tym celu spotkałem się z Dyrektorem Regionalnym BNI Maciejem Świerczyńskim, który mi zaufał i wspierał w tym zadaniu. Dziękuję wszystkim za wsparcie, wytrwałość i zaangażowanie. – mówi Tomasz Skowron, Ambasador grupy i Prezes BNI Synergia, który był zaangażowany w tworzenie grupy. 

 

bni-synergia-maciej

Spotkanie rozpoczęto wystąpieniem Macieja Świerczyńskiego, Dyrektora Regionalnego BNI. 

 

bni-synergia-beata-chropala

Podczas spotkania każdy z przedsiębiorców otrzymał Zestaw dla nowych członków oraz pamiątkowy certyfikat. Na zdjęciu: Filip Globke, Maciej Świerczyński, Tomasz Skowron i Beata Chropała. 

 

BNI Synergia jest pierwszą grupą działającą w Grudziądzu i już ósmą w województwie kujawsko-pomorskim: lokalni przedsiębiorcy należą do grup BNI w Bydgoszczy, Toruniu i we Włocławku. – Cały czas zaskakuje mnie nieskończoność tego regionu, to jak ludzie chcą sobie pomagać i rozwijać wspólnie biznes. Jak zaczynałem niecałe 2 lata temu rozwijać region, na każdym kroku słyszałem, że u nas to nie zadziała. Obecnie działa u nas 8 grup i tworzą się kolejne. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się regionem i nie zwalniamy tempa. Grudziądz pełen jest przedsiębiorców, którzy chcą współpracować w myśl zasady Givers Gain. Idea BNI trafiła po prostu na dobry grunt, gdzie grupa powstała praktycznie samoistnie – to przedsiębiorcy z Grudziądza ją zbudowali.”  – tak o potencjale województwa kujawsko-pomorskiego mówi Maciej Świerczyński, Dyrektor Regionalny BNI. 

 

bni-synergia-otwarcie

dsc04653-1

Kuluarowe rozmowy stanowiły okazję do wymiany wizytówek i bliższego poznania się. 

 

BNI Synergia stawia przed sobą ambitne cele – Grupa chce uzyskać status Hall of Fame, czyli 35 rzetelnych przedsiębiorców w przeciągu miesiąca od otwarcia, jednakże nie chcemy się na tym zatrzymywać. – zapowiada Maciej Świerczyński, Dyrektor Regionalny BNI. 

 

Fot. Salon Fotograficzny Foto-Arkadia. 

Share on FacebookGoogle+