Dla
mediów

Ivan Misner

Ivan Misner

Założyciel i Dyrektor Generalny BNI, największej organizacji rekomendacji biznesowych na świecie

Ivan Misner ukończył Uniwersytet w Południowej Karolinie i obronił tytuł doktora nauk. Jest autorem 20 książek, które nieustannie znajdują się na liście bestsellerów New York Times. Stacja CNN nazywa go ojcem nowoczesnego networkingu, a magazyn Forbes umieścił go na liście najważniejszych ekspertów networkingu i rekomendacji biznesowych.

Ivan Misner założył BNI w 1985. Dziś organizacja liczy sobie ponad 7500 grup obecnych na wszystkich kontynentach. Tylko w ostatnim roku BNI wygenerowało 6,6 milionów rekomendacji biznesowych o łącznej wartości 8,6 miliardów dolarów. Dr Misner zasiada w Radzie Kuratorskiej Uniwersytetu La Verne. Jest również współzałożycielem Fundacji Charytatywnej BNI, a Czerwony Krzyż nadał mu tytuł Filantropa Roku.

Ryszard Chmura

Ryszard Chmura

Prezes Zarządu BNI Polska

Ryszard ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ze specjalizacją: przedsiębiorczość i innowacje. Swoją przygodę z biznesem rozpoczął od założenia własnej agencji eventowej jeszcze podczas studiów. Obecnie prowadzi firmę z branży marketingowej, PromoHolding, którą rozwinął od 1 do ponad 150 pracowników w ciągu 5 lat. Swoim doświadczeniem dzieli się podczas przemówień i konferencji.

Będąc najmłodszym Dyrektorem Narodowym BNI na świecie jest odpowiedzialny za rozwój największej organizacji rekomendacji biznesowych, która w Polsce liczy już ponad 1600 aktywnych przedsiębiorców i działa w 69 krajach. Celem jego działań jest pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów poprzez rekomendacje, tak by zarabiali więcej i pracowali mądrzej, nie ciężej.

Mateusz Bacański

Mateusz Bacański

Wiceprezes Zarządu BNI Polska

Mateusz związał się z biznesem 10 lat temu, kiedy wraz z przyjacielem założyli drukarnię offsetową. Mateusz, wykorzystując swoje umiejętności sprzedażowe, zdołał w 5 lat rozwinąć biznes od 2 do 30 pracowników, osiągając wyniki finansowe rzędu 5 mln złotych.

Mateusz od 2013 roku jest Wiceprezesem Zarządu BNI Polska – największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych, która zrzesza przedsiębiorców w lokalnych grupach i pomaga rozwijać biznes przez rekomendacje. Doradza 1600 firmom w Polsce, które dzięki zleceniom z rekomendacji wygenerowały w 2016 roku prawie 100 mln zł.

Kontakt
dla mediów

marketing@bnipolska.pl
tel.: +48 512 044 758

Do pobrania

Pobierz informacje o BNI
Pobierz
Pobierz infografikę BNI
Pobierz
Pobierz zestaw logo BNI
Pobierz