BNI zaczyna działać w nowym regionie!

 | 

Rok 2015 był szczególny dla BNI. Do organizacji przystąpiło prawie pół tysiąca aktywnych i rzetelnych przedsiębiorców, powstało również aż 12 nowych grup. Ostatnie 12 miesięcy zostało zwieńczone sukcesem w postaci otwarcia pierwszej grupy w województwie podkarpackim. Celem BNI jest nie tylko umocnienie działania dotychczasowych grup, ale także rozprzestrzenienie idei współpracy w duchu Givers Gain – Dający Dostaje wśród przedsiębiorców ze wszystkich regionów w kraju. Chcemy zmieniać oblicze biznesu w Polsce!

Oficjalne otwarcie grupy BNI Pride z Rzeszowa, które odbyło się 18 grudnia, było szczególne z dwóch względów. Przede wszystkim dzięki BNI Pride organizacja rozpoczęła działania w nowym regionie. Dokładamy starań, aby również w województwie podkarpackim pomagać we współpracy lokalnym przedsiębiorcom i budować nową kulturę biznesu. Znamienna jest również liczba Członków, którzy należeli do grupy w dniu jej otwarcia. BNI Pride w momencie startu zrzeszało aż 50 przedsiębiorców – jest to największa nowo otwarta grupa w historii BNI Polska.

 

fot. www.piotrszalanski.pl

 fot. Piotr Szałański

Członkowie grupy BNI Pride to doświadczeni przedsiębiorcy – często liderzy w swoich branżach – osoby które osiągnęły już sukces w biznesie i chcą pomóc innym. Wizją Członków grupy jest jeszcze mocniejsze zaznaczenie Podkarpacia na biznesowej mapie Polski poprzez wygenerowanie 70 milionów dodatkowego obrotu w ich firmach dzięki działaniom w BNI w 2016 roku. Kick-off grupy zgromadził prawie 300 przedsiębiorców i ludzi biznesu, którzy zainteresowani są działaniami opartymi na wzajemnym wsparciu i zaufaniu.

 

bni pride Rzeszów zdjęcie z Kick off 2

 fot. Piotr Szałański

Na uroczystym otwarciu głos zabrali przedstawiciele władz miasta oraz odczytany został list od Prezydenta Miasta Rzeszowa. Spotkanie wzbudziło również duże zainteresowanie lokalnych mediów – relacja z wydarzenia pojawiła się w radiu i publicznej telewizji. Za działania BNI w Rzeszowie odpowiedzialni są Dyrektorzy Regionalni BNI – Paweł Jach i Jarosław Juśkiewicz.

Gratulujemy tak mocnego startu i życzymy powodzenia grupie BNI PRIDE.

 

bni pride Rzeszów zdjęcie z Kick off 3

fot. Piotr Szałański

Share on FacebookGoogle+