BNI Wspólna i BNI Silesia grupami platynowymi

 |  bni bni silesia bni wspólna katowice najstarsza grupa BNI networking śląsk platinum chapter Warszawa

11082563_881351788572923_4982289477119299616_n

Krzysztof Rumianowski przekazuje stanowisko Prezesa Grupy BNI Wspólna Tomaszowi Rydzelowi

_V6A8759 (1024x683)

Dyrektor Regionalna Beata Pierzchała zadowolona z sukcesu grupy BNI Silesia

 

 

Najstarsza grupa BNI w Polsce i największa grupa na Śląsku świętują swój sukces. Ogromne zaangażowanie w rozwój sprawiło, że te dwie grupy mogą cieszyć się ze statusu grupy platynowej.

 

Zmieniając piny, świadczące o tym, że grupa ma oficjalnie status Platinum Chapter (grupy platynowej), członkowie BNI Wspólna z Warszawy dziękowali zarządowi Krzysztofa Rumianowskiego za wprowadzenie grupy na wyższy poziom. Warto dodać, że założycielem grupy jest guru networkingu Grzegorz Turniak.

W ciągu ostatniej kadencji osoby będące członkami BNI Wspólna osiągnęły niesamowite efekty biznesowe (dane w ujęciu średniorocznym):

● Średnia wartość rocznego przychodu wygenerowanego dzięki BNI dla jednego członka grupy wynosi obecnie ponad 270 000 zł netto

● Średnia wartość jednej rekomendacji to ponad 7 500 zł netto

 

Podczas uroczystego spotkania został wybrany nowy zarząd w składzie: Tomasz Rydzel jako Prezes grupy, Paweł Zaręba jako V-ce Prezes i Konrad Jędraszczak jako Sekretarz.

 

25 marca również grupa BNI Silesia świętowała swój sukces, ponieważ jako pierwsza na Śląsku, trzecia w Polsce i kolejna czołowa grupa w Europie, zyskała status PLATYNOWEJ.

Doświadczenie i stabilność biznesowa długoletnich członków BNI Silesia doskonale łączy się z entuzjazmem, nowymi pomysłami i energią nowych członków. Dbamy o wysoką jakość cotygodniowych spotkań i rekomendacji. Wciąż doskonalimy umiejętności networkingu, stąd stale i stabilnie rośniemy – tak jak stale i stabilnie rosną biznesy naszych członków. Liczba 50 członków nie robi już na nikim w naszej grupie wrażenia. Przed nami nowe cele: poprzez 60 wprost do 70 – zaznacza Prezes Grupy Mikołaj Kokot

 

Cele wydają się jak najbardziej realne patrząc na wyniki grupy z 2014 roku: 1 582 przekazanych rekomendacji, wartość przekazanych rekomendacji wyniosła 2 826 309 zł biznes,  568 gości odwiedziło grupę.

 

Obecny na uroczystym spotkaniu grupy Dyrektor Narodowy BNI Polska Mateusz Bacański złożył serdeczne gratulacje przede wszystkim charyzmatycznej Dyrektor Regionalnej Beacie Pierzchała za ten spektakularny wynik na poziomie krajowym.
Przedsiębiorcy w tej grupie prezentują najwyższy poziom standardów obsługi klienta, kompetencji networkingowych i wiedzy o biznesie – dodaje.

 

Tak trzymać!

Zatem czekamy na obiecane 70+ 😉

Share on FacebookGoogle+