BNI w kujawsko-pomorskim coraz mocniejsze!

 | 

Obecnie w województwie kujawsko-pomorskim działają 3 grupy BNI skupiające 123 członków. Dodatkowo w Core Team’ach działa ponad 17 osób. Region prężnie się rozwija, a liczby mówią same za siebie: średnio 60 przekazanych rekomendacji i od 10 do 15 gości podczas każdego spotkania.

Najstarsza grupa w regionie kujawsko-pomorskim, BNI Eagles działa nieprzerwanie od 9 lat. Ciągle jednak przybywa nowych członków i wzrasta zainteresowanie działaniami BNI. W tym roku powstały dwie nowe grupy: BNI Falcons w Bydgoszczy oraz BNI Angels w Toruniu. Kolejne pięć grup formuje się w innych miastach regionu! Niedługo rozpoczną działanie: trzecia grupa w Bydgoszczy, druga w Toruniu, oraz nowe grupy we Włocławku, Inowrocławiu oraz Grudziądzu. Ambitny, aczkolwiek osiągalny plan to 250 członków BNI w regionie do końca 2015 roku.

 aaa najlepsze (1)

 

Jedną z osób odpowiedzialnych za dynamiczny rozwój BNI w województwie kujawsko-pomorskim jest Maciej Świerczyński, Dyrektor Regionalny BNI Polska w Bydgoszczy. Swoją przygodę z BNI rozpoczął 6 lat temu. Jego firma, agencja interaktywna Network Way, zaczęła prężnie rozwijać się dzięki otrzymywanym rekomendacjom. Maciej, widząc jak duże korzyści daje biznes przez rekomendacje podjął działania, aby rozszerzyć działalność BNI w regionie i tym samym pomagać innym przedsiębiorcom w osiąganiu dobrych wyników finansowych.

 aaa najlepsze (3)

 

Osobą która zaznaczyła swoją obecność w BNI w regionie kujawsko-pomorskim jest również Łukasz Kantorski, który pomógł Maciejowi otworzyć grupę BNI Angels w Toruniu, a aktualnie rozpoczął już budowanie drugiej grupy w tym mieście.

Maciej prowadzi agencję Network Way od ponad 10 lat, a z jego oferty skorzystało już blisko 1600 klientów. Członkostwo Macieja tylko w jednej z grup BNI przyniosło jego firmie szybki rozwój oraz dodatkowe roczne przychody rzędu 200 000 tysięcy złotych.

 

 aaa najlepsze (6)

 

Maciej podkreśla, że w pewnym momencie doszło do sytuacji, w której spotkania z klientami z rekomendacji zajmowały większość jego czasu. W związku z tym aby kontynuować rozwój firmy postanowił, za radami otrzymanymi od Dyrektora Narodowego BNI Ryszarda Chmury, otworzyć kolejne grupy BNI w regionie.

Inni przedsiębiorcy w regionie kujawsko-pomorskim, chcąc zostać członkami BNI aktywnie pomagają w otwieraniu nowych grup. Zdarza się, że miejsce z danej branży jest już w grupach obsadzone – wtedy otwarcie nowej grupy jest najlepszym sposobem na umożliwienie sobie i innym zdobywania zleceń dzięki BNI. 

 

 aaa najlepsze (7)

 

Życzymy powodzenia wszystkim obecnym i przyszłym członkom BNI w kujawsko-pomorskim i zapraszamy do obejrzenia nowego wideo promującego działania BNI w regionie!

 

Share on FacebookGoogle+