Otworzyliśmy dwie nowe grupy BNI. Działamy już w Nowym Sączu i Kielcach

 | 

Wrzesień w BNI Polska zaowocował otwarciem dwóch grup oraz nowego regionu. 21 i 28 września świętowaliśmy kick offy grupy BNI Sandecja z Nowego Sącza oraz BNI Korona z Kielc. Dzięki otwarciu grupy w Kielcach, otworzyliśmy nowy region świętokrzyski. 

Oficjalny kick off grupy BNI Sandecja, który odbył się 21 września w Hotelu Ibis w Nowym Sączu, zgromadził prawie 350 lokalnych przedsiębiorców i zaproszonych na wydarzenie gości. Dyrektorem Asystującym grupy jest Krzysztof SokulskiGrupa BNI Sandecja skupia 41 firm, reprezentujących różne branże i specjalizacje, zarówno firmy jednoosobowe jak i większe.
W wydarzeniu wziął udział także zastępca prezydenta Jerzy Gwiżdż, któremu towarzyszyła dyrektor Wydziału Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych Alina Marek.  

 – Cieszę się z tego nowego zrzeszenia biznesmenów, które przez władze miasta będzie traktowane jako poważny partner. Państwa sukcesy, sukcesy sądeckich przedsiębiorców skutkują także sukcesem miasta. Im więcej zarobicie, tym miasto będzie bogatsze, będzie się lepiej rozwijać. Państwa powodzenie w biznesie wpływa na lepsze życie nas wszystkich. Mając tego świadomość miasto jest i będzie przyjazne przedsiębiorcom i przedsiębiorczości. – mówił wiceprezydent Jerzy Gwiżdż.

 

bni sandecja - grupowe

                Członkowie grupy BNI Sandecja.

 

28 września z kolei, w Kielcach, przywitaliśmy w naszym gronie członków grupy BNI Korona, którzy tego dnia oficjalnie rozpoczęli działalność w naszej organizacji. Tym samym mapa BNI wzbogaciła się o nowy region świętokrzyski. Do grupy BNI Korona należy 30 przedsiębiorców, którzy będą rozwijać swoje firmy dzięki rekomendacjom i wspierać się wzajemnie w biznesie. Dyrektorem Regionalnym grupy jest Krystyna Szkarłat. 

 

_MG_4029 (1)

Członkowie grupy BNI Korona.

Gratulujemy udanych kick offów i wszystkim nowym członkom życzymy wielu rekomendacji o owocnych biznesów. Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych dołączeniem do grup BNI Sandecja lub BNI Korona, zapraszamy do kontaktu z Dyrektorami: Krzysztofem SokulskimKrzysztofem Sokulskim oraz Krystyną Szkarłat.

Share on FacebookGoogle+