BNI Premium – 7 grupa w regionie katowickim zaczęła działać

 | 

13 grudnia do BNI Polska dołączyła już siódma katowicka grupa – BNI Premium, do której należy 30 lokalnych firm, pragnących rozpowszechniać na Śląsku ideę rekomendacji i współpracy w biznesie. 

Oficjalny kick off grupy, który odbył się Hotelu Gorczowski w Chorzowie, zgromadził około 100 lokalnych przedsiębiorców i zaproszonych na wydarzenie gości. Grupa BNI Premium skupia 30 firm, reprezentujących różne branże i specjalizacje, zarówno firmy mikro, małe jak i średnie. Naszym celem jest promowanie idei wzajemnej pomocy w biznesie, opartej na zaufaniu i relacjach oraz pomaganie przedsiębiorcom w rozwijaniu ich firm i pozyskiwaniu zleceń dzięki rekomendacjom do klientów.

 

bni_premium_20161213_07-24-23_img_7756

Spotkanie prowadziła Marzena Mrzyk, Dyrektor Asystujący grupy.

 

bni_premium_20161213_08-27-45_img_4289

Członkowie grupy BNI Premium. W skład Zarządu grupy wchodzą: Prezes Rafał Szymański, Wiceprezes Mateusz Bijak, Sekretarz Tomasz Ślosarczyk. Za rozwój grupy odpowiedzialna jest Marzena Mrzyk, Dyrektor Asystujący oraz Beata Pierzchała, Dyrektor Regionalny grupy.

– Tworząc grupę BNI Premium przywiązywaliśmy ogromną wagę do przedsiębiorców, jakich zapraszamy do współpracy. Od samego początku skupiliśmy się na tworzeniu Power Teamów zgodnie z potrzebami i możliwościami oferowania komplementarnych usług w ramach firm powiązanych ze sobą branżowo. Grupa skupia firmy o wąskich specjalizacjach i zaprasza do współpracy tych przedsiębiorców, dla których w pierwszej kolejności mamy rekomendacje, co powoduje, że buduje się silny zespół. – mówi Marzena Mrzyk, Dyrektor Asystujący grupy BNI Premium.

 

bni_premium_20161213_07-21-50_img_4250-2

 

Do grupy BNI Premium należą silni przedsiębiorcy, którzy są otwarci na różnorodność, chcą rozwijać biznes przez rekomendacje. – Cele jakie stoją przed grupą, to jej rozwój do ponad 50 przedsiębiorców, tak by zmaksymalizować możliwości biznesowe każdego członka grupy. W celu realizacji naszej strategii, jesteśmy bardzo konsekwentni w rozwoju Power Teamów i mamy plan na tworzenie kolejnych – dodaje Marzena Mrzyk. Przedsiębiorcy, działający w uzupełniających się branżach, tworzą w BNI Power Teamy, dzięki czemu mogą zapewnić klientom kompleksową obsługę: w grupie BNI Premium funkcjonują mocne Power Teamy, jak: Wsparcie biznesu, Elektroenergetyczny, Budowlany, Nieruchomościowy, Marketingowy, Prawny czy Projektowy.

Jesteś przedsiębiorcą ze Śląska, chcesz odwiedzić tę grupę i dołączyć do BNI? Zarejestruj się na spotkanie, klikając tutaj.

Share on FacebookGoogle+