BNI Polska partnerem strategicznym kongresu „Tylko dla Orłów”

 | 

„Tylko dla Orłów” to pierwszy w Polsce kongres dla ludzi biznesu, którzy 29 i 30 kwietnia w Warszawie będą mieli okazję czerpać wiedzę od 12 ekspertów z dziedziny marketingu i sprzedaży. BNI Polska zostało partnerem strategicznym tego wydarzenia. 

tylkodlaorlów

 

„Konferencja Tylko dla Orłów ma szansę stać się istotnym przełomem na rynku tego typu spotkań biznesowych dostępnych na świecie. Naszą misją jest łączenie ludzi z pięciu niezwykłych dziedzin związanych z tak ważnym aspektem życia, jak zarabianie pieniędzy. Co powstanie z networkingu i połączenia najwybitniejszych specjalistów z dziedzin: inwestowana na rynku nieruchomości, inwestowania na rynku kapitałowym, sprzedaży, marketingu i rozwoju biznesu?” – mówi Łukasz Milewski, organizator wydarzenia. 

 

Podkreśla również, że nie jest to konferencja rozwojowa czy motywacyjna, a spotkanie świadomych ludzi biznesu, którzy będą mogli wziąć udział w prelekcjach głoszonych m.in. przez: Fredrika Eklunda – najlepszego sprzedawcę nieruchomości na świecie, Ryszarda Chmurę – Dyrektora Narodowego BNI Polska, Pawła Danielewskiego – nr 1 polskiego marketingu internetowego, czy też Andrzeja Cichockiego – jednego z najskuteczniejszych managerów sprzedaży w Polsce. 

 

Prelegenci, na co dzień zajmujący się marketingiem, biznesem, sprzedażą, inwestowaniem na rynkach kapitałowych oraz inwestowaniem w nieruchomości, podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, a także zaprezentują szereg konkretnych strategii, gotowych do zastosowania od zaraz w swojej działalności, biznesie czy profesji. Poniższe wideo, będące zapisem jednego z wystąpień Fredrika Eklunda, to tylko przedsmak zbliżającej się prelekcji!

 

 

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich Członków BNI do wzięcia udziału w kongresie i poszerzania swojej wiedzy na temat prowadzenia biznesu od najlepszych ekspertów. 

Dla Członków BNI przygotowaliśmy wyjątkową zniżkę – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: biuro@bnipolska.pl, które udzieli informacji na temat tańszych biletów! 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kongresu, gdzie zamieszczone są wszystkie niezbędne informacje: www.tylkodlaorlow.pl 

Share on FacebookGoogle+