BNI Polska partnerem Forum Gospodarczego Welconomy!

 | 

7 i 8 marca Toruń zmieniło się w centrum ekonomiczno-gospodarcze Polski – właśnie wtedy odbyła się XXIII edycja Welconomy, jednego z największych forów gospodarczych w kraju. Tematem wydarzenia jest “Integracja i współpraca: Gospodarka – Nauka – Innowacyjność”. BNI było dumnym partnerem tego wydarzenia!

 

18774301_Logo1_crop_300x168_119f6d43_CPO

 

Welconomy to platforma debat o gospodarce, innowacji i współpracy, która każdego roku gromadzi ponad dwa tysiące osób z kraju i zagranicy. To miejsce spotkań świata biznesu, polityki, nauki. Poruszane są najistotniejsze tematy dotyczące gospodarki co daje podstawę do aktywnego działania, mającego kluczowy wpływ na sytuację gospodarczą w Polsce i w Europie. Uczestnicy toruńskiego Forum nie raz mieli okazję przekonać się, że silne i trwałe fundamenty do pracy tworzy się poprzez wzajemne poszanowanie i budowanie sojuszy pomiędzy ludźmi, firmami i państwami. Działania partnerskie oraz współpraca, widoczne są co roku na konferencji dzięki profesjonalizmowi i przyjacielskiej atmosferze, jaka panuje wśród uczestników. BNI Polska chce wspierać idee dzielenia się widzą i doświadczeniem oraz ścisłej współpracy przedsiębiorców.

 

88581_img1_b6b6cb75b1975edc5b72d6cb9e7ca2cb

Podpis – Panel Dyskusyjny Welconomy – Toruń 2015

 

 

Podczas forum odbyły się dwie sesje plenarne dotyczące roli innowacyjności i nauki w gospodarce oraz liczne panele dyskusyjne podczas których zostały poruszone tak ważne tematy jak wartość małej i średniej przedsiębiorczości w gospodarce, system wsparcia innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw, budowanie powiązań pomiędzy ekonomią społeczną, nauką i biznesem na poziomie regionalnym czy branding kraju i regionu. Welconomy to przede wszystkim znakomici goście, prelegenci i moderatorzy. Uczestnicy forum mieli okazję posłuchać między innymi prof. Jerzego Buzka, prof. dr hab. Piotra Błędowskiego – Dyrektora Instytutu Gospodarstwa Społecznego SGH w Warszawie, prof. dr hab. Roberta Karaszewskiego – Koordynatora Programu Executive Master of Business Administration Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Witolda Słowika – Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju.

 

Welconomy Forum jest nie tylko debatą najwyższej klasy teoretyków i praktyków biznesu, jest również okazją do prezentacji ofert sektora gospodarczego oraz szukania możliwości współpracy. Dowiedz się więcej o wydarzeniu TUTAJ

Zobacz zdjęcia z XXIII Welconomy:

forum3

forum4

forum6

forum5

forum7

forum2

forum1

Share on FacebookGoogle+