BNI Efekt i BNI Sukces – dwie nowe grupy w BNI Polska

 | 

Dwie nowe grupy i prawie 60 nowych członków w regionie warszawskim i katowickim – tak upłynął pierwszy miesiąc 2017 roku w BNI. Do naszej organizacji dołączyły grupy: BNI Efekt z Warszawy oraz BNI Sukces z Katowic. 

 

Grupa BNI Efekt, której kick off odbył się 24 stycznia, to już 10. grupa w regionie warszawskim. W momencie startu liczyła 25 przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na włączenie, w swoje biznesowe działania, strategii marketingu rekomendacji. Do grupy BNI Efekt należą głównie małe firmy, zatrudniające od kilku do kilkunastu pracowników.

 

bni efekt blog

Członkowie grupy BNI Efekt. Za rozwój grupy odpowiedzialni są Łukasz Bodziński, Ambasador Grupy oraz Michał Ruta, Dyrektor Regionalny BNI.

 

-Wierzę w członków tej grupy. Wiem, że wspólnie zbudują naprawdę silną grupę. Przy odpowiednim wsparciu zarządu – nie tylko ze strony członków lecz również mojej – do końca roku będą w stanie zrealizować zamierzony plan, czyli stać się grupą 40+. Sam kick off osobiście uważam za udany pod względem liczby zaproszonych gości – w uroczystym otwarciu grupy wzięło udział ponad 100 przedsiębiorców i symaptyków BNI. Grupa wykonała naprawdę bardzo dobrą pracę – mówi Łukasz Bodziński, Ambasador Grupy.

 

W Katowicach z kolei, 1 lutego, otworzyła się grupa BNI Sukces, do której należy 30 przedsiębiorców. Grupa  obfituje przede wszystkim w firmy usługowe i produkcyjne. Należą do niej między innymi jedna z największych kancelarii adwokackich w Katowicach oraz jedna z najlepszych firm consultingowych w Polsce. Aktualnie grupa skupia się na budowaniu silnych Power Teamów – nieruchomościowego czy produkcyjnego.

 

bni sukces - kick off

Członkowie grupy BNI Sukces. Dyrektorem Asystującym grupy jest Remigiusz Bejm, Dyrektorem Regionalnym – Artur Hofman.

Grupa jest mocno skoncentrowana na biznesie  a członkowie ufają sobie, ponieważ zbudowali już relacje. Kick off  to  moc emocji,  dzięki konkretnemu działaniu i zaangażowaniu całej grupy. Wszyscy chętnie dzielą się swoimi najlepszymi kontaktami. Nasz najbliższy cel to zbudowanie silnej grupy i wzmocnienie Power Teamów o rzetelne firmy,  które chcą budować długoterminowe relacje. W dalszej kolejności, po trzech miesiącach działania, chcemy zrzeszać 50 członków i realizować biznesy warte minimum 10 mln złotych rocznie – mówi Remigiusz Bejm, Dyrektor Asystujący BNI.

 

bni sukces - kick off

Kick off grupy BNI Sukces zgromadził 170 przedsiębiorców ze Śląska.

Share on FacebookGoogle+