Bierzemy udział w XV Targach Franczyza 2017

W dniach 26 – 28 października, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbywają się największe targi franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej, w których bierzemy udział. Będą to 3 dni wypełnione prezentacjami naszej organizacji i modelu franczyzowego oraz poszerzaniem sieci kontaktów.

 

Podczas Targów Franczyza 2017 będziemy prezentować BNI przedsiębiorcom zainteresowanym rozwijaniem organizacji w swoim regionie, przedstawiać nasz model franczyzowy oraz proces zostania franczyzobiorcą BNI. Dyrektorzy BNI odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania, wyjaśnią, co wpływa na decyzję o zostaniu franczyzobiorcą BNI, jakich franczyzobiorców szukamy, i w których regionach, oraz jakimi cechami powinien wykazywać się Dyrektor Zarządzający regionem BNI. Nasze stoisko znajdować się będzie w Alei 6.

 

Targi Franczyza 2017 odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W ciągu tych 3 dni będziemy mieli także okazję poprowadzić dwa wykłady z cyklu „Forum Franczyzowe”, które odbywać się będzie w sali Sienkiewicza. Joanna Smolarczyk oraz Przemysław Młodzianowski, 26 października o godz. 14.15 oraz 28 października o godz. 11.30, będą prowadzić wykłady na temat: „Franczyza, która zmienia sposób, w jaki Polska robi biznes”.

BNI to organizacja oparta na modelu franczyzowym, która prowadzona jest przez blisko 1000 franczyzobiorców w 73 krajach i rozwija się coraz szybciej. W związku z prężnym rozwojem BNI w Polsce, stwarzamy możliwość nawiązania współpracy biznesowej z przedsiębiorcami na zasadzie franczyzy. Wszelkie informacje na ten temat zawarliśmy na www.franczyzabni.pl.