Networking biznesowy, spotkania networkingowe i rozwój biznesu

Zobacz showreel

Your browser doesn’t support HTML5 video

Korzyści BNI

Aktualności

Podsumowanie 2017: Co wydarzyło się w BNI Polska? [INFOGRAFIKA]

To już kolejny rok z rzędu, kiedy przygotowujemy podsumowanie, które pokazuje, co istotnego działo się w BNI Polska w mijającym roku. Przed publikacją spojrzeliśmy na podsumowania z poprzednich lat i widzimy, jak bardzo nasza organizacja się rozwinęła: 276 820 744 zł netto zleceń zrealizowanych z rekomendacji BNI, 78 837 przekazanych rekomendacji i 1913 aktywnych członków to rok 2017 w pigułce i dobry wstęp do 2018.

Więcej

Dyrektorzy BNI Polska nagrodzeni podczas Międzynarodowej Konferencji BNI w Los Angeles

1300 dyrektorów BNI z 79 krajów członkowskich organizacji wzięło udział w Międzynarodowej Konferencji BNI, która odbyła się w dniach 10-11 listopada 2017 w Los Angeles. Dyrektorzy BNI zdobywali wiedzę na temat rozwoju biznesu przez rekomendacje, wymieniali się kontaktami oraz wzięli udział w uroczystej gali podsumowującej ostatnie 12 miesięcy działalności BNI.

Więcej

Bierzemy udział w XV Targach Franczyza 2017

W dniach 26 – 28 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbywają się największe targi franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej, w których bierzemy udział. Będą to 3 dni wypełnione prezentacjami naszej organizacji i modelu franczyzowego oraz poszerzaniem sieci kontaktów. BNI to organizacja oparta na modelu franczyzowym, która prowadzona jest przez blisko 1000 franczyzobiorców w 73 krajach i rozwija się coraz szybciej. W związku z prężnym rozwojem BNI w Polsce, stwarzamy możliwość nawiązania współpracy biznesowej z przedsiębiorcami na zasadzie franczyzy.

Więcej
Wszystkie aktualności