8-lecie grupy BNI Kings z Krakowa

 | 

BNI ma ostatnio wiele powodów do radości: w organizacji na świecie działa ponad 200 000 rzetelnych przedsiębiorców, a  BNI Polska zrzesza już 39 aktywnych grup. Jedna z nich,  BNI Kings z Krakowa, 15 czerwca obchodziła 8. urodziny. Warto dodać, że jest to największa grupa rekomendacji biznesowych w Europie, która obecnie liczy 74 członków. W uroczystym spotkaniu grupy uczestniczyło niemalże 100 przedsiębiorców reprezentujących różne branże, które odpowiadają za rozwój firm w Małopolsce. 

 

otwarcie bni kings urodziny

Uroczyste spotkanie rozpoczął Jakub Siwiec, wiceprezes grupy. W skład Zarządu grupy wchodzą również Dyrektor Asystujacy Damian Masel, Prezes Michał Wolak oraz Sekretarz Barbara Dziobek. 

 

Grupa BNI Kings z Krakowa może pochwalić się dużymi osiągnięciami. W ciągu 8-letniej działalności, przedsiębiorcy przekazali sobie rekomendacje o wartości przekraczającej 45 mln złotych. Wciąż stawiają sobie wysokie cele i dostarczają wysokiej jakości usługi oraz budują wartościowe relacje biznesowe – w tym roku członkowie pozyskali zlecenia z rekomendacji na kwotę 10 mln złotych. Poranne spotkania również cieszą się dużym zainteresowaniem – co roku  odwiedza ich około 1000 lokalnych przedsiębiorców, którzy przekazują kontakty do potencjalnych partnerów biznesowych czy klientów. 

bni kings ryszard chmura

W uroczystym spotkaniu grupy wziął udział Prezes Zarządu BNI Polska – Ryszard Chmura. 

 

damian masel bni Kings

Damian Masel, Dyrektor Asystujący, zaprezentował plany dotyczące rozwoju grupy. 

 

bni kings statuetki

Podczas spotkania zostały wręczone pamiątkowe statuetki osobom, które są członkami  grupy od minimum 5 lat. Od lewej: Paweł Pawul, Jakub Siwiec, Jarosław Juśkiewicz, Barbara Dziobek, Michał Wolak,  Janusz Wala, Dariusz Frączek. 

 

bni kings statietki za 8 lat

Podziękowanie za 8 lat działalności w BNI otrzymali: Jarosław Juśkiewicz, Błażej Wałecki i Paweł Pawul.  

 

Grupie BNI Kings składamy najlepsze życzenia – wielu owocnych rekomendacji, udanych zleceń i nieustannego rozwoju firm oraz powodzenia w osiąganiu biznesowych celów!  Jesteśmy przekonani, że przed BNI Kings co najmniej kolejnych 8 lat wspólnego działania! 

 

fot. Piotr Szałański 

 

 

 

Share on FacebookGoogle+