8.01.2015 – BNI świętuje 30 lat swojej działalności!

 | 

30lat
8 stycznia minęło dokładnie 30 lat, od kiedy założyciel BNI Ivan Misner zebrał 20 osobową grupę w niewielkiej kawiarni w pobliżu Los Angeles i poprowadził pierwsze spotkanie organizacji networkingowej. Zgromadzeni członkowie nie spodziewali się wówczas, że to z pozoru zwykłe spotkanie przerodzi się w tak niezwykłą ideę, jaką dziś jest BNI!

Obecnie organizacja liczy prawie 7 tysięcy grup w 60 krajach! Od 1985 roku Członkowie BNI na całym świecie przekazali sobie przeszło 70 milionów rekomendacji i wygenerowali ponad 40 miliardów dolarów z poleceń biznesowych.

Organizacja BNI będzie świętować swoje 30 urodziny przez cały rok! Film z udziałem Ivana Misnera zapoczątkował cykl “BNI – Kiedyś i Teraz, 30 lat Zmian w Sposobie Prowadzenia Biznesu na Świecie”. W nagraniach będziemy mogli usłyszeć historie i osobiste refleksje Dyrektorów BNI oraz Członków organizacji, którzy uczestniczyli w pierwszych spotkaniach networkingowych.

W Polsce również możemy rozwijać swój biznes z BNI. 21 lutego minie 9 lat od założenia pierwszej grupy przez Grzegorza Turniaka. W tym czasie udało się wiele osiągnąć. Nowe grupy, ponad 800 przedsiębiorców zrzeszonych w organizacji – wszystko to daje motywację do ciągłego rozwijania swojego biznesu oraz poznawania nowych partnerów biznesowych.

Wszystkim osobom współtworzącym BNI serdecznie gratulujemy i życzymy wielu niesamowitych lat rekomendacji biznesowych!

Ivan Misner o 30leciu BNI

Share on FacebookGoogle+