Jubileusz 7-lecia działalności grupy BNI Fortuna z Lublina

 | 

28 marca obchodziliśmy jubileusz 7-lecia działalności lubelskiej grupy BNI Fortuna, która zrzesza 35 przedsiębiorców i jest jedyną grupą BNI działającą w tym regionie Polski. W uroczystym spotkaniu grupy uczestniczyli zaproszeni lokalni przedsiębiorcy oraz Ryszard Chmura, Dyrektor Narodowy BNI i Grzegorz Turniak, Założyciel BNI w Polsce.

 

BNI_28 marca (42)

Członkowie grupy BNI Fortuna.

Uroczyste spotkanie stanowiło okazję nie tylko do podsumowania 7 lat działalności grupy, snucia planów na przyszłość, ale także nagrodzenia najbardziej aktywnych członków grupy, którzy w 2016 roku osiągnęli najlepsze wyniki: przekazali najwięcej rekomendacji i wykazali się dużym zaangażowaniem w rozwój grupy.

 

BNI_28 marca (25)

Wręczanie wyróżnień najbardziej zaangażowanym członkom grupy.

Diamentowy Pin za 5 lat członkostwa w BNI otrzymała Anna Bedlicka-Góźdź. Z kolei Krzysztof Janiszewski został odznaczony czarnym badgem za to, że z jego zaproszenia do grupy przystąpiło 6 nowych Członków. Niebieskie badge natomiast zostały przyznane Radosławowi Idzikowi, Adamowi Sajowi, Karolinie Lato za otrzymanie podziękowań za biznes na kwoty, m.in. 120 000 zł oraz 100 000 zł.

 

BNI_28 marca (34)

Jubileusz nie mógł odbyć się bez uroczystego tortu i życzeń.

Grupa BNI Fortuna może pochwalić się dużymi osiągnięciami. W ciągu 7-letniej działalności, przedsiębiorcy przekazali sobie 6291 rekomendacji o wartości 7 849 160,05 złotych netto. Wciąż stawiają sobie wysokie cele i dostarczają wysokiej jakości usługi oraz budują wartościowe relacje biznesowe – w przeciągu ostatnich 12 miesięcy członkowie grupy pozyskali zlecenia z rekomendacji BNI na kwotę  1 541 251 złotych netto.

 

BNI_28 marca (21)

W jubileuszu 7-lecia grupy BNI Fortuna wzięło udział 80 osób.

Grupie BNI Fortuna składamy najlepsze życzenia – wielu owocnych rekomendacji, udanych zleceń i nieustannego rozwoju firm oraz powodzenia w osiąganiu biznesowych celów!  Jesteśmy przekonani, że przed BNI Fortuna co najmniej kolejnych 7 lat wspólnego działania!

Share on FacebookGoogle+