6-8.11.2014 – Międzynarodowa Konferencja Dyrektorów BNI

 | 

Miedzynarodowa-Konferencja-Dyrektorow-BNI

W dniach 6-8 listopada odbyło się wyjątkowe wydarzenie. W Hyatt Regency Orange County w Kalifornii zebrało się 1000 Dyrektorów BNI z całego świata, by móc uczestniczyć w International Directors Conference. Głównym założeniem szczytu było podsumowanie działalności BNI w bieżącym roku oraz wymiana doświadczeń między uczestnikami każdego kraju.

Na konferencji nie zabrakło reprezentantów z Polski – Dyrektorów Narodowych, Ryszarda Chmury oraz Mateusza Bacańskiego, którzy otrzymali z rąk założyciela BNI Ivana Misner’a nagrodę honorującą ich 5 lat członkostwa w organizacji.

W Stanach pojawili się również: Dyrektor Regionalny BNI Artur Sojka, Executive Director BNI Polska Grzegorz Turniak, Aleksandra Żurecka z BNI Magnum oraz Robert Stolarczyk, który w imieniu swoim i Pawła Jacha odebrał nagrodę za utworzenie pierwszej grupy Hall of Fame w Polsce – BNI City.

Konferencja była doskonale przygotowana pod względem organizacyjnym, niesamowicie energetyzująca, a co najważniejsze dostarczyła wiele użytecznej wiedzy. Wydarzenie uświetniły prelekcje wybitnych osobistości z BNI, między innymi Sama Schwartza z BNI Headquarters, Phila Berga, a także Jacka Confielda – światowej sławy mówcy i autora książek motywacyjnych.

Zobacz zdjęcia z konferencji

Share on FacebookGoogle+