400 Członków BNI wzięło udział w konferencji Growth Experts Academy

Tegoroczna konferencja Growth Experts Academy już za nami! 13 października w hotelu Novotel Warszawa Centrum spotkało się  400 Członków BNI z całej Polski, którzy wysłuchali wykładów 4 prelegentów: Phila Berga, Michaela Mayera, Terry’ego Hamilla i Yasha Vasanta – liderów BNI, praktyków biznesu, którzy rozwijają organizację w Indiach, Wielkiej Brytanii i Irlandii, Niemczech i Austrii oraz w Portugalii. Podzielili się oni swoim międzynarodowym doświadczeniem i dobrymi praktykami dotyczącymi członkostwa w BNI.

 

 

Konferencję otworzyli Dyrektorzy Narodowi BNI Polska Ryszard Chmura oraz Mateusz Bacański, którzy w swoim wystąpieniu podsumowali minione 12 miesięcy w organizacji oraz snuli plany związane z rozwojem BNI w Polsce. Ryszard Chmura zaprezentował wyniki BNI Polska, zgodnie z którymi członkowie, w ciągu ostatnich 12 miesięcy,  przekazali sobie 74 746 rekomendacji wartych 232 190 807 zł netto. 

 

 

Pierwszym z prelegentów, który wystąpił na scenie Growth Experts Academy, był Phil Berg, Zastępca Dyrektora Narodowego BNI Wielka Brytania i Irlandia. Aktualnie jest on jednym z najpopularniejszych mentorów i trenerów BNI, a także mówcą motywacyjnym. Zarządza zespołem ponad 50 Dyrektorów i Ambasadorów i wspiera ponad 1700 członków, należących do grup BNI na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii. Phil Berg podzielił się z uczestnikami  swoją wiedzą  na temat zwiększania sprzedaży i wykorzystywania potencjału rekomendacji biznesowych. Podczas Growth Experts Academy przedstawił również sposoby na generowanie większej ilości zleceń dla firm, a także zaprezentował autorski system spotkań 1 na 1. 

 

 

Swoim doświadczeniem w BNI i pomysłami na rozwój firm w naszej organizacji podzielił się również Michael Mayer, Dyrektor Narodowy BNI Niemcy i Austria, który jest odpowiedzialny za rozwijanie 46 regionów BNI oraz zarządzanie organizacją liczącą ponad 10 500 członków. Wystąpił z prelekcją „Pasje – Ludzie – Procesy”. Podczas swojego wystąpienia tłumaczył, jak wykorzystać członkostwo w BNI do własnego rozwoju, oraz jaki jest klucz do szybkiego i efektywnego rozwoju firmy w BNI.

 

 

Zgromadzona publiczność miała także okazję wysłuchać prelekcji Terry’ego Hamilla, Dyrektora Narodowego BNI Portugalia, który zaprezentował członkom BNI koncepcję „In the dreaming room” stworzoną przez Michela Gerbera, autora książki „Mit przedsiębiorczości”. Terry Hamill to przedsiębiorca, który zapoczątkował otwieranie grup BNI w Liverpoolu.  Krok po kroku rozbudowywał BNI w kolejnych miastach, tworzył grupy w nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w Portugalii i Brazylii.  Został również europejskim trenerem dla nowych dyrektorów w państwach takich, jak: Niemcy, Szwajcaria czy Holandia.

 

 

Na scenie Growth Experts Academy wystąpił również Yash Vasant, Dyrektor Zarządzający BNI w Indiach z prelekcją „Jak inicjować wielkie rzeczy i konsekwentnie je realizować?”, która pozwoliła członkom BNI nie tylko na wyznaczenie sobie nowych celów do rozwoju biznesu ale i zainspirowanie się. Yash Vasant to przedsiębiorca zarządzający ośmioma firmami z różnych branż oraz jeden z najmłodszych i jednocześnie jeden z najpopularniejszych mówców w Indiach. Wykorzystując doświadczenie i wiedzę, którą zdobył od światowych liderów biznesu, pomógł już ponad 5000 firm i ich właścicielom w Indiach.

Konferencja Growth Experts Academy to niewątpliwie największe wydarzenie biznesowe organizowane dla Członków BNI w Polsce. Udział w konferencji to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale także poznania przedsiębiorców z całego kraju, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i znajomości. Prelegenci podczas konferencji Growth Experts Academy dzielą się z przedsiębiorcami działającymi w BNI nie tylko przydatną wiedzą, ale także inspirującymi historiami, które motywują do działania i wyznaczania sobie coraz to nowych celów w biznesie.