31.10.2014 – BNI Polska realizuje cele !

 | 

IMG_7482
W ciągu ostatniego miesiąca do BNI dołączyły dwie kolejne Grupy. W Warszawie Kick Off BNI Champions odbył się 30 września. Grupa powstała z inicjatywy Dyrektora Regionalnego Artura Sójki, a wsparcie przy jej tworzeniu zapewniła Urszula Ćwiek – Dyrektor Asystujący BNI. W momencie otwarcia grupa liczyła 24 członków, a jej podstawowym celem było osiągnięcie statusu grupy Hall of Fame, czyli powiększenie liczby Członków do 35 osób w ciągu miesiąca od otwarcia grupy. Udało się! Teraz grupa BNI Champions dąży do kolejnego sukcesu, jakim jest zrealizowanie zleceń o wartości 10 mln w jak najkrótszym czasie.

 

5H4A6170

Również w Krakowie pojawiła się kolejna grupa, która jest już dwudziestą trzecią grupą w Polsce – 24 października odbył się Kick Off BNI Kingdom. W oficjalnym otwarciu, które miało miejsce w Hotel Park Inn w Krakowie, wzięło udział aż 170 przedsiębiorców! Za utworzenie grupy byli odpowiedzialni Dyrektor Regionalny BNI Małopolska Paweł Jach oraz Sylvia Mostowy, która stanęła na czele grupy i będzie pełnić funkcję Dyrektora Asystującego. W dniu powstania grupa liczyła 26 Członków, ale jej celem jest osiągnąć status grupy Hall of Fame, czyli powiększyć liczbę Członków do 35 przedsiębiorców w ciągu miesiąca od momentu otwarcia grupy.

Zobacz galerię zdjęć z otwarcia.

Wszystkim osobom współtworzącym BNI Champions oraz BNI Kingdom serdecznie gratulujemy i życzymy motywacji do rozwijania swojego biznesu oraz poznawania nowych partnerów biznesowych!

Warto wspomnieć o tym, że w październiku wartość potwierdzeń biznesów zrealizowanych dzięki rekomendacjom wyniosła aż
5 627 747 zł. Dodatkowo dzięki otwarciu dwóch nowych grup – BNI Champions oraz BNI Kingdom – liczba Członków należących do organizacji przekroczyła 700 osób, przy czym średnia wielkość grup w Polsce to 28 przedsiębiorców

Share on FacebookGoogle+