13 nagród dla Polski na Konferencji Międzynarodowej BNI w Los Angeles

 | 

1200 dyrektorów BNI z ponad 60 krajów członkowskich organizacji wzięło udział w Międzynarodowej Konferencji BNI, która odbyła się 11 listopada w Los Angeles. Tegoroczna konferencja była największą organizowaną do tej pory przez BNI i dla naszego kraju była szczególna z kilku względów.

 

25392311599_b6159ee653_o-1

Dyrektorzy BNI Polska wraz z Ivanem Misnerem, założycielem BNI.

 

30992941276_dc071b679a_o-1

Ryszard Chmura, Prezes Zarządu BNI Polska.

 

Podczas uroczystej gali wręczania nagród, dyrektorzy reprezentujący Polskę odebrali z rąk Ivana Misnera aż 13 wyróżnień w kategoriach: Grupy Platynowe oraz Grupy o statusie Hall of Fame. Organizacja w Polsce została także wyróżniona jako jeden z najszybciej rozwijających się krajów.  Konferencja stanowiła też okazję do podsumowania, przez CEO Grahama Weihmillera, minionego roku, przeprowadzenia analizy dotychczasowych działań oraz wyznaczenia nowych celów związanych z rozwojem BNI na świecie.

 

30992959066_baaf986abb_o

Graham Weihmiller, CEO BNI.

Reprezentujący nasz kraj dyrektorzy mogli nie tylko podzielić się doświadczeniem i wiedzą z dyrektorami BNI
z całego świata, ale także poznać wielu nowych przedsiębiorców, z którymi mogli wymienić się kontaktami, dobrymi praktykami i sprawdzonymi sposobami nie tylko na rozwój własnego biznesu ale i grup BNI.

 

30616071244_cd70d42391_o

Paweł Jach, Dyrektor Regionalny BNI Polska.

 

Ważnym dla nas wydarzeniem było także wystąpienie Pawła Jacha, Dyrektora Regionalnego BNI, który podczas swojej prelekcji mówił na temat podnoszenia standardów i współpracy z dużymi firmami.
– Miałem niesamowitą okazję podzielić się wiedzą, którą zdobywałem od bardziej doświadczonych przedsiębiorców ode mnie. Mam nadzieję, że przekazana przeze mnie wiedza będzie przydatna i zostanie przez kogoś wykorzystana w praktyce – to będzie dla mnie największy sukces. – mówił Paweł Jach.

 

Konferencja Międzynarodowa była dla nas nie tylko niesamowitym wydarzeniem, które pozwoliło przeanalizować dotychczasową działalność w BNI, ale także okazją do poszerzenia wiedzy i zgłębiania międzynarodowego know how. Jesteśmy dumni z nagród i wyróżnień, jakie otrzymaliśmy. To docenienie naszej dotychczasowej pracy i motywacja do podejmowania kolejnych działań związanych z rozwojem BNI w Polsce.

Share on FacebookGoogle+