Kolejny kamień milowy osiągnięty!

 | 

1000 Członków w BNI Polska!

Niesamowita radość, że udało nam się zgromadzić taką okrągłą liczbę przedsiębiorców, którzy chcą sobie pomagać i razem rozwijać się w biznesie. Tym bardziej jest to sukces że ponad 100 nowych Członków dołączyło do organizacji w niespełna miesiąc.

Ale to zaledwie 10% celu, mamy apetyt na 10 000 Członków w Polsce – podglądamy inne kraje i wiemy, że to jest możliwe. Przymierzamy się do otwarcia grup w kolejnych regionach Polski.

 

Razem wprowadzimy w życie hasło: Changing the way Poland does business!

 

Duży wkład w ten sukces wnieśli Członkowie i założyciele dwóch nowych grup –  BNI Omega i BNI Biznes.

BNI Omega to nowa grupa działająca w Krakowie, licząca na starcie 33 Członków. Oficjalny Kick off grupu odbył się 11 sierpnia i zgromadził ponad 150 przedsiębiorców. Regularne spotkania grupy odbywają się w każdy wtorek o godz. 7 w restauracji Plac Nowy 1. Dyrektorem Asystującym grupy jest Krzysztof Sokulski.

BNI Omega

 

Drugą nową grupą w Polsce jest BNI Biznes, która działa w Chorzowie. Kick off grupy odbył się 12 sierpnia. Członkowie grupy spotykają się na cotygodniowych spotkaniach w środy o godz. 7 w Hotelu Focus. Ogromne zasługi dla Dyrektora Regionalnego Artura Hofmana, który przyczynił się do otwarcia grupy. Grupa liczy 32 Członków, aktywnych przesiębiorców.

BNI Biznes

Witamy wszystkich na pokładzie 😉

 

BNI liczy już ponad 170 000 Członków, zgromadzonych w ponad 7 000 grup w 60 krajach świata, którzy rozwijają swoje firmy dzięki rekomendacjom. W Polsce dokładamy swoją cegiełkę do światowego sukcesu organizacji.

Share on FacebookGoogle+