10-lecie BNI w województwie kujawsko-pomorskim

 | 

Ponad 250 osób wzięło udział w I Charytatywnej Gali BNI Kujawsko-Pomorskie zorganizowanej, 24 lutego w Toruniu, z okazji 10-lecia BNI w tym województwie.

Uroczystość stanowiła okazję nie tylko do świętowania jubileuszu, ale także wyróżnienia najbardziej aktywnych przedsiębiorców w BNI i uczestnictwa w charytatywnej licytacji. Dzięki zorganizowanej licytacji, członkowie BNI zebrali 30 tys. złotych, które przeznaczyli na rzecz rehabilitacji osób niepełnosprawnych, nad którymi opiekę sprawuje Fundacja Ducha.  Galę uświetniła obecność Ryszarda Chmury, Dyrektora Narodowego BNI, Grzegorza Turniaka, Założyciela BNI w Polsce, członków BNI z Litwy i Irlandii, przedstawicieli władz samorządowych oraz Dziekana Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

DSC_5758 kopia dziekan (1)

Wśród gości zaproszonych na uroczystą Galę był m.in. Dziekan Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

gala

Gala stanowiła okazję do podpisania listu intencyjnego BNI Polska oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

Szczególne powody do świętowania tego dnia mieli członkowie najstarszej grupy w województwie – BNI Eagles, którzy od 10 lat wspierają się w biznesie i przekazują sobie rekomendacje. Małgorzata Pelc i Marcin Radomski – Członkowie Założyciele grupy, otrzymali z rąk Macieja Świerczyńskiego, Dyrektora Regionalnego, specjalne wyróżnienie za 10 lat konsekwentnego szerzenia misji i filozofii BNI oraz działania zgodnie z podstawowymi wartościami BNI i kodeksem etyki.

 

nagrodzeni marcin

Małgorzata Pelc i Marcin Radomski, Członkowie Założyciele grupy BNI Eagles.

 

bni eagles 2

Członkowie grupy BNI Eagles, świętującej swoje 10-lecie w BNI.

 

Podczas gali, Maciej Świerczyński,  podsumował dotychczasową działalność BNI w województwie kujawsko-pomorskim oraz podzielił się swoimi planami i celami dotyczącymi rozwoju BNI o kolejne grupy i regiony. Aktualnie działa tam 9 grup BNI, zrzeszających łącznie 347 przedsiębiorców z różnych branż, którzy w 2016 roku przekazali sobie rekomendacje warte 28 411 929 zł netto. 

 

kkkk

Maciej Świerczyński, Dyrektor Regionalny BNI, podsumował 2016 rok w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Osiągnięcia przedsiębiorców działających w BNI, oraz zespołu rozwijającego BNI w kujawsko-pomorskim, zostały docenione przez władze samorządowe. Zbigniew Fiederewicz, Zastępca Prezydenta Miasta Torunia, złożył na ręce Macieja Świerczyńskiego, Dyrektora Regionalnego BNI, list gratulacyjny, w którym napisał: „Przekazuję słowa szacunku i okolicznościowe życzenia z okazji jubileuszu 10-lecia działalności BNI w województwie kujawsko-pomorskim. Skupiacie Państwo potencjał i siłę biznesowego oddziaływania 350 przedsiębiorców, w tym także szefów firm toruńskich”.

 

nagrodddd

Maciej Świerczyński odebrał list gratulacyjny od władz samorządowych Torunia.

 

łukasz

Głównym organizatorem wydarzenia był Łukasz Kantorski, Dyrektor Asystujący BNI.

 

Podczas gali odbyło się również wręczenie nagród i wyróżnień dla najbardziej aktywnych członków i grup. Nagrodę  za największy wkład w rozwój grupy BNI otrzymał Dariusz Ryniec z grupy BNI Centrum, który zaprosił w ciągu 2016 roku na spotkania swojej grupy 45 gości. Nagrodę za największą liczbę przekazanych rekomendacji otrzymała Kamila Pietras z grupy BNI Legends, która w 2016 roku przekazała 195 rekomendacji. Natomiast nagroda za najwyższy wynik podziękowań za biznes powędrowała do Ilony Batog, członkini BNI Legends. Członkowie grupy podziękowali jej za zrealizowane biznesy za łączną kwotę 4 151 209 zł. Z kolei Agnieszka Panek z grupy BNI Eagles otrzymała nagrodę za najwyższy wskaźnik obecności na spotkaniach grupy BNI –  była obecna na każdym z 45 spotkań BNI w 2016 roku.

 

wyróżnieni

Nagrodzeni Członkowie BNI w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Na ręce Macieja Świerczyńskiego składamy serdeczne gratulacje dla wszystkich członków BNI w województwie kujawsko-pomorskim. Życzymy kolejnych owocnych lat działalności w BNI, wypełnionych udanymi rekomendacjami i biznesami.

Share on FacebookGoogle+