3-4.10.2014 – Za nami Growth Experts Academy z udziałem Phila Berga.

 | 

fot_PiotrSzalanski_PL_BNI_PB_174

3 października odbyło się największe wydarzenie tego roku – Member’s Day, które poprowadzili Dyrektorzy Narodowi Ryszard Chmura oraz Mateusz Bacański. Gościem specjalnym był Phil Berg – Executive Director, London North East, poszukiwany prelegent i mówca motywacyjny specjalizujący się w pomaganiu firmom i jednostkom w zwiększaniu ich zysków.

W trakcie pierwszego dnia szkolenia Członkowie z całego kraju pogłębiali swoją wiedzę z zakresu networkingu oraz efektywnego rozwoju w grupach. Phil Berg dzielił się swoją wiedzą na temat ukierunkowania strategii i rozwoju grup. Uczestnicy dowiedzieli się również dlaczego Polacy niezbyt chętnie przystępują do organizacji oraz stowarzyszeń, jak rozwinąć firmę bazując na rekomendacjach i w jaki sposób maksymalizować sprzedaż bez nawet jednego zimnego telefonu.

Drugi dzień był dedykowany Dyrektorom i Ambasadorom BNI. Tematem przewodnim był rozwój jakości oraz efektywności Grup BNI oraz Zarządów. Dyrektorzy mieli szansę nauczyć się od Phila Berga jak sprawić, aby ten proces przebiegał szybciej i łatwiej.

Konferencja była świetną okazją, aby poznać członków BNI z całego kraju i wymienić się doświadczeniami. Pierwszego dnia wzięło w niej udział prawie 300 osób, a drugiego dnia prawie 60.

 

Zobacz galerię zdjęć z dnia pierwszego.

Zobacz galerię z dnia drugiego.

Galeria na Funpage’u dzień pierwszy.

Galeria na Funpage’u dzień drugi.

Share on FacebookGoogle+